39 týden bolest v kříži

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Meggynka
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 19.09.18 13:00
39 týden bolest v kříži

Holky dnes mě od rána boleji záda v kříži. Musím se starat o mladšího syna, neporadite, co by mi ulevilo. Sprcha nepomohla :(

Reakce:

Uživatel je onlineJannys
Kelišová 6505 příspěvků 19.09.18 13:02

@Meggynka nejsou to " kontrakce"? ve formě křížových bolesti? :think:
Protože některé ženy nemají bolesti do bříška,ale do zad.

Alladina
Zasloužilá kecalka 809 příspěvků 19.09.18 13:03

@Meggynka
Jelikož jsi v 39 týdnu, tak mne takto začínal porod. Bolely mě záda v kříži.

smurfka
Nadpozemská drbna 29932 příspěvků 19.09.18 13:44

já měla oba porody přes křížové bolesti.. :nevim: řekla bych že tě nebolí záda, ale máš kontrakce do zad :think:

Meggynka
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 19.09.18 14:12

Holky bolí to v kuse a občas projede mírná křeč v zadech. Jdu si teď lehnout a uvidím jestli to přestane. Já právě tohle neznám u prvního jsem měla bolest do břicha.

smurfka
Nadpozemská drbna 29932 příspěvků 19.09.18 14:13

@Meggynka tak to už je porod..raději si co nejdřiv zajisti hlídání ;)

Uživatel je onlineJannys
Kelišová 6505 příspěvků 19.09.18 14:16

@Meggynka to bude porod :lol: jsi ve vysokém stádiu těhotenství a jak píše @smurfka zajisti spíš hlídání :mrgreen: hodně štěstí.Pak dej případně vědět, jestli to bylo ono.

jasna.s
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 19.09.18 17:05

Bacha na to - já to taky neznala a málem jsem porodila doma :-D Bolesti v křížích a já čekala bolesti v oblasti břicha - jakože přece kontrakce dělohy, která je v břiše a ne v zádech. Naštěstí sestřenku napadlo mi intervaly bolestí měřit a nikdy nezapomenu větu: „Ty rodíš, máš to po 4 minutách.“ Dojeli jsme do porodnice tak-tak.

jasna.s
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 19.09.18 17:07

A taky se říká, že kontrakce vytřelující do kříží jsou silnější, tak bych být tebou jela hned do porodnice ;) Potom dej vědět, jak to dopadlo. A držím palce! :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >