39. týden - napětí stoupá a nic se neděje =)

384
13.7.13 06:24

39. týden - napětí stoupá a nic se neděje =)

Ahojky všem,

Zakládám tuto diskuzi pro všechny nastávající maminky, které to mají za pár jako já a to čekání je fakt umorné.

Už bych to ráda měla za sebou, místo toho však každym dnem čekám, kdy to na mě příjde a stále nic :D Čím víc na to myslim, tím víc to asi nejde :D Já se nějak neomezuju jsem aktivní, neležim. Domu to mám do 4. patra po schodech, tak si to denně vyšlápnu, včera jsem si dala i sklenku červeného, ale stejně to jsou jen povídačky :mrgreen:

Jinak jsem z Ústeckého kraje, je mi 22let a čekám holčičku Ellu :)

Tak pište pište, jak se citíte a co děláte v těchto závěrečných dnech :) :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12882
13.7.13 07:32

Se ti sem jenom v mísím s vlastní zkušeností. Taky jsem napnutě očekávala příchod svého syna. O to intenzivněji, že jsem měla TP 27.12. a po novém roce už jsem byla bez nároku na porodné. Ale jak minul TP a nic se neděle, uklidnila jsem se a začala jsem mít pocit, že se nenarodí asi nikdy :mrgreen: Že už navždy budu ten velký slon. Protože já neměla ani poslíčky. Syn se narodil 3.1. (prostě to porodné nechtěl, no), po vyvolávání akutním císařským řezem v 41+0 s váhou 4350g a délkou 52cm.
Dětská doktorka mi pak říkala, že když se nic nedělo, takže se by v bříšku ještě tak týden byl. Ale co bych pak rodila? Asi slona :jazyk:
To čekání je děsné, člověk se těší a ono furt nic. K tomu ty kecy kolem - ještě si užij klidu, pak už ho mít nebudeš. Jak to můžou vědět? :kytka:

Příspěvek upraven 13.07.13 v 07:37

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11408
13.7.13 07:35

Ahoj tak se pridavam, ale čekám už druhé a první sla 41+1,tak vim, ze si asi ještě po kam.. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3853
13.7.13 08:08

Ahoj, čekám druhé Tp mám 21. a 24.7. ale 13. bych klidně brala. Mě to celkem uteklo, ale už bych to měla ráda za sebou. A nikdy bych neveřila, že pouřiju tuto větu, ale: „já už se na to těším!“ :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
13.7.13 08:25

Ahoj, ráda se k Vám přidám. Nám se má narodit holčička Lucinka, TP 21.7. Na jednu stranu bych už jí chtěla mít u sebe, na druhou stranu ale nebudu se zlobit, když si počká do 23.7. - přece jenom ani já ani přítel moc nevzcházíme s račicemi, takže to lvíčatko by bylo o fous lepší :D
Jinak mi je 26 a jsem z Prahy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11408
13.7.13 08:34

@Ancze já zas doufám v raka termin nam taky 21.7. Ale moc tomu nevěřím..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5947
13.7.13 09:09

39+4 a chlap už preventivně malého zapil dneska v noci :cert: :cert:

ttt

Mikina

fda 180 Kč
  • 40, 42

Lodičky

fda 200 Kč
  • 40

Maxi sukně

fda 400 Kč
  • 42, 44
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
13.7.13 09:33
@kve-tinka píše:
39+4 a chlap už preventivně malého zapil dneska v noci :cert: :cert:

Ten můj si teď odpírá nějaké velké akce, protože jde se mnou k porodu a nechce to prošvihnout. Ale zase na druhou stranu bezpečně vím, že jestli se malá narodí odpoledne nebo v noci tak jeho první kroky budou směřovat do našeho oblíbeného baru, který je 5 minut pěšky od porodnice. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
13.7.13 09:42
@xreni píše:
@Ancze já zas doufám v raka termin nam taky 21.7. Ale moc tomu nevěřím..

Také si myslím, že budu přenášet - bříško mám malé a ještě furt vysoko, celé těhotenství bylo v pohodě a i poslové se mi zatím vyhýbají obloukem. Je fakt, že mi to nějak po fyzické stránce nevadí (jedině co, tak mě bolí stydká spona, ale to se dá přežit, když se můžu flákat doma :D ) akorát ta psychika už jede na plné obrátky… Člověk je stále napjatý jak to dopadne a jestli třeba se už něco neděje a ono furt nic…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5947
13.7.13 09:51

@Ancze no já právě taky nechápu co to jako mělo znamenat…příchod nad ránem a ještě dostanu „zdupané“, že se nic neděje… :zed:

ttt

Mikina

fda 180 Kč
  • 40, 42

Lodičky

fda 200 Kč
  • 40

Maxi sukně

fda 400 Kč
  • 42, 44
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16577
13.7.13 10:19

Zdravím všechny :-)) já začínám v pondělí 40tt a stále nic. Přiznám se, že jako prvorodička se dost hlídám a kontroluju, abych to náhodou neprošvihla a ono stále nic :-)) žádné tvrdnutí bříška, žádná kontrakce či poslíčci, malá se tváří jako že nic, ani bříško nesestoupilo :-(( včera jsem už goooglila, jak se pozná prasklá voda :-))) už mi z toho asi trošičku hrabe :-)) ráda bych to už měla za sebou, věděla, že je malá v pořádku a pochovala si ji :-) Ale asi je jí tam dobře, nic jí neschází, tak to budu muset ještě chvilku vydržet. TP máme 18 a 19.7.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
231
14.7.13 06:42

Ahojky taky se pridavam prvni termin uz byl 10.7. podle ms a druhy podle utz 17.7. a kontrola v porodnici znela jasne na porod to nevypada :D v utery znova tak jsem zvedava jestli budou lepsi zpravy :) cekam holcicku ale asi se ji u me libi a to ji furt premlouvam at uz vyleze :mrgreen:
Tak snad se brzy vsechny uz dockame ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5947
14.7.13 08:59

@BaEi My taky, první 10. a teďkom 18… zítra na poslední kontrolu a pak mě předají do špitálu, obávám se, že tam se mnou dříve jak další pondělí stejnak nebudou nic dělat… :think:

ttt

Mikina

fda 180 Kč
  • 40, 42

Lodičky

fda 200 Kč
  • 40

Maxi sukně

fda 400 Kč
  • 42, 44
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5843
14.7.13 09:13

Ahojky, mam termín porodu 15.,17. a 18.7. Už jsem umyla všechna okna, jedla krupicku se skorici, vyháněli jsme s manželem, i dlouhá procházka proběhla. A nic. Malá prostě vyleze, až se ji bude chtít, ale zatím to nevypadá, ze by se chystala. Doktor říkal, ze si myslí, ze ještě ve čtvrtek na kontrole se určitě uvidíme… Tak jsem zvědavá…Taky bych rada lvici, ale na druhou stranu se mi nechce tak dlouho přenášet.
Všem přeji pohodový porod:-)
@Keyllah abys to neprosvihla? To jsem se nasmala, neboj, porod určitě nezaspis:-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
231
14.7.13 10:09

@kve-tinka
No ja byla v porodnici taky prvne a ted tam pujdu podruhy :) kdyby to uz bylo aspon pripravene :) prenaset taky nechci :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama