39+0 a porod, signál

Anonymní
15.11.19 13:31

39+0 a porod, signál

Ahojky. Dnes jsem 39+0 a miminko mě dnes kope víc než obvykle + mám řidkou stolici. Myslíte, že to může být nějaký náznak a porod se do víkendu rozjet? Ačkoli nemám jiné bolesti.
Od ty doby co mám pozitivní nález streptokoka jsem z toho nervózní, aby jsem to stihla včas a pozoruju každý divný pohyb nebo bolest, zatím se nic neopakuje, všechno jen krátkodobě např. bolesti zad, bodání v rozkroku aj. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

619
15.11.19 13:48

Ano průjmem se tělo čistí a připravuje. Držím palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.11.19 14:01

Já jsem měla průjem, ale první jsem měla kontrakce. Až pak jsem se začala „čistit“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11226
15.11.19 14:58

Měla jsem taky pozitivního streptotoka, porodila jsem do 20 minut od příjezdu do porodnice…stihli mi dát kapačku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1071
15.11.19 15:00

Tělo se čistí :) O víkendu můžeš a nemusíš porodit :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.11.19 17:12
@Monchichik píše:
Měla jsem taky pozitivního streptotoka, porodila jsem do 20 minut od příjezdu do porodnice…stihli mi dát kapačku…

a neřekli ti, že to je tak 50 na 50, jestli ty ATB zabrali? Mě jí dali u prvního porodu cca 40 minut než jsem porodila a právě říkali, že je to tak 50 na 50 jestli ty ATB zabrali…dítě pak monitorovali

U poslední mi ani kapačku dát nestihli, takže opět monitorovali, ono pokud si na to lékaři dají pozor, udělají dítěti test, tak se člověk bát nemusí :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11226
15.11.19 17:18

@welovefashion ne, neřekli a jestli ho nějak monitorovali, to netuším…ale je zdravý, všechno v pořádku, věřím, že to ohlídali…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama