39+5tt vyvolání porodu

15.5.20 07:05

39+5tt vyvolani porodu

Ahoj slečny, dnes mam kontrolu u paní doktorky, před 10 dny mi řekla, že si myslí, že už nepřijdu že jsem na porod krásně připravená no a malý se mě stále drží jako klíště :D mám už ale strašné bolesti asi od 8 večer každy den a padnu vždy až ráno únavou. mám den před termínem..myslíte, že by se šlo domluvit s paní doktorkou na Hamiltonovi? Samozřejmě pokud by bylo vše OK :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22
15.5.20 08:02

Podle mě vás pošlou do nemocnice, ať si to rozhodnu tam. A pak záleží na každé porodnici zvlášť. Někde s tím nemají problém, někde se drží přirozené cesty zuby nehty a jakékoli zasahování vám budou vymlouvat.
Já mám domluvené vyvolávání na pondělí, ale taky jsem si ho musela vydupat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1434
15.5.20 08:06

O Hemiltna si říct můžete. Já bych to nechala, když už se něco děje. Jste to vydržela 9 měsíců, tak nebuďte netrpěliva, ono vyleze :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11628
15.5.20 08:14

Vzdyt to skutecne vypada, ze kazdym dnem porodis ;) Ja byla takhle na nervy s druhym ditetem a nakonec jsem krasne hladce porodila den pred nastupem na vyvolani, ve 41+3 :mavam: Jsem rada, ze jsem to neuspechala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
500
15.5.20 08:51

Do vyvolávání bych nešla, ale hamilton není nic dramatického, to by na žádost mohli… Když se dítěti nebude chtít, nic to neudělá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama