Malé množství krve ve 39. týdnu

Anonymní
17.9.21 18:07

39tt male množství krve

Ahoj,, zrovna jedu z porodnice byla sem na ultrazvuku když sem přijela domů a šla na WC na kalhotkách sem našla malé množství krve může to být z vyšetření? Nebo mám čekat že se začne něco dít podělte se semnou prosím o vaše zkušenosti popřípadě jestli jste to tak měli a porodili? Jsem 39+3 děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17.9.21 18:11

Rodila jsem 3× a když se objevila krev brzo jsem porodila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
17.9.21 18:12

Ano, začala jsem trochu krvácet a do čtyř dnů jsem porodila. Byla to u mě známka toho, že začínám otevírat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
947
17.9.21 19:57

V druhem tehotenstvi jsem v 39 + 0 rano zacala lehce krvacet. (Den predtim jsem byla na kontrole, vse ok.) Jela jsem do porodnice, kde rekli, ze se mozna neco chysta, ale klidne to muze par dni trvat a poslali me domu. Cestou domu zacaly kontrakce po 10 minutach. Postupne se jejich interval zkracoval. Kdyz byly po 4 minutach, tak jsem vyrazila do porodnice. Poslali me na dvouhodinovou prochazku, protoze kontrakce byly jak prase, ale vubec jsem se neotvirala. Nakonec jsem porodila ten den v 22 hodin.

Ve ctvrtem tehotenstvi jsem lehce krvacela 3 tydny pred porodem, ktery nastal 39 + 4. A taky jsem mela asi 7 tydnu intenzivni poslicky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat