39tt, CS3 a neaktivní děloha

655
5.6.13 21:22

39tt,cs3 a neaktivní děloha

Ahoj holky, pořád přemýšlím, v noci nespím a můj mozek vymýšlí různé varianty a spekulace, tak píšu… jsem 39tt, v porodnici na ozvách mi doktor řekl, že mám neaktivní dělohu, mimi je hlavičkou dolů, ale k porodu se naprosto nic nechystá, vím, že mám ještě aspoň týden čas, ale maminky, nejen prvorodičky jako já, které čekají na porod každým dnem mě snad pochopí, že bych to už měla ráda za sebou. Jsem úplně zdrblá, od doktora jsem odcházela z pocitem, že budu rodit za tak dlouho, že dítě půjde rovnou do školy :zed:… nemáte někdo zkušenost s tím, že hlavička miminka naléhá, ale děloha je neaktivní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9090
5.6.13 21:25

@Radanka25 porod se ti může rozjet během pár hodin, takže nezoufej, tyhle nálezy nemá smysl řešit. Já byla ve středu na kontrole, kde mi řekli, že na porod to rozhodně nevypadá a že mám být v klidu, že to jen tak nebude. No a ve čtvrtek večer mi začala odtíkat plodovka a malá se v pátek, přesně na termín narodila. Takže klid, s aktovkou na zádech se určitě nenarodí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
tterrezzkaa
5.6.13 21:26

Já mám v pátek termín porodu a jestli se ještě zítra nic nepohne, tak se asi picnu :-) minulý týden to na porod nevypadalo ani náhodou :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
4434

Mně řekla mudra na kontrole že to nevypadá, že je sice malej sestouplej, naléhá krásně, ale jinak že vše ostatní nic a za dva dni jsme jeli :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Neboj, ja taky cekala a to bylo venku 37stupnu! odpocivej a uzij si posledni chvilku klidu, pak se to rozjede ani nebudes vedet jak! vsak se dockas :D
max si nech udelat Hamiltona, ten mi to pomohl rozjet - ale ja uz fakt nemohla. nakonec jsem rodila 40+1

• Citovat
  • Nahlásit
tterrezzkaa

@Verca1989 to je škoda, že ne :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
24870

@Radanka25 - mám to stejně, navíc mi dr. včera oznámil, že mám malej 3700g 8o To mě děsí ještě víc. Prý mám začít rodit co nejdřív, jinak bude mít v termínu nad 4kg, ale jak to udělat, to už mi neřekl :mrgreen: Babské rady samozřejmě zkouším, ale prd z toho :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9090
5.6.13 21:27
@Anonymní píše:
Neboj, ja taky cekala a to bylo venku 37stupnu! odpocivej a uzij si posledni chvilku klidu, pak se to rozjede ani nebudes vedet jak! vsak se dockas :D
max si nech udelat Hamiltona, ten mi to pomohl rozjet - ale ja uz fakt nemohla. nakonec jsem rodila 40+1

Hamilton se nedá dělat automaticky každé těhotné, musí to tam dole být trochu připravené ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9090
5.6.13 21:28
@tterrezzkaa píše:
@Verca1989 to je škoda, že ne :mrgreen:

masochistko :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
tterrezzkaa
5.6.13 21:30
@Verca1989 píše:
masochistko :lol:

Tak aspoň by byl originál :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
4434
5.6.13 21:31

@Maky.p mně taky říkala že bude macek, při příjmu mi řekla že má odhad 3,5kg, narodil se a měl 4kg a pak mi přiznala že to viděla na UTZ ale nechtěla mě strašit :-) a kdybych měla přenášet tak si to nechci představit kolik by měl, rodila jsem 39+2 :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31692
5.6.13 21:33
@Radanka25 píše:
Ahoj holky, pořád přemýšlím, v noci nespím a můj mozek vymýšlí různé varianty a spekulace, tak píšu… jsem 39tt, v porodnici na ozvách mi doktor řekl, že mám neaktivní dělohu, mimi je hlavičkou dolů, ale k porodu se naprosto nic nechystá, vím, že mám ještě aspoň týden čas, ale maminky, nejen prvorodičky jako já, které čekají na porod každým dnem mě snad pochopí, že bych to už měla ráda za sebou. Jsem úplně zdrblá, od doktora jsem odcházela z pocitem, že budu rodit za tak dlouho, že dítě půjde rovnou do školy :zed:… nemáte někdo zkušenost s tím, že hlavička miminka naléhá, ale děloha je neaktivní?

já měla ve 38 plus 6 nejen neaktivní dělohu, ale hlavička ani nenaléhala, prý byla ve výšinách, no a mladej se narodil 39 plus 1 ráno..situace se může změnit během pár hodin :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9269
5.6.13 21:49

@Maky.p Buď v klidu. Mně řekli, že malá bude mít 4 kg a že musí porod vyvolat. Nález jsem měla stejný a nakonec se nám narodila a měla 3400g. Takže se taky pěkně sekli. Rozdíl víc jak půl kila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
655
5.6.13 21:55

@Maky.p mě miminko ještě nevážili, tak jsem z toho taky smutná a zdrblá, v poradně říkal gyndař, že až v porodce, no a jednou mi tam řekli, že příště ho zvážíme, podruhé, že teď už to nemá cenu, že tu chvíli před porodem tam může být rozdíl + - 500g, potom zase, že příště, nevím, co si mám o tom myslet, ale kdyby mělo mít teda 4kg, radši bych to ani nechtěla vědět, už bych si zase představovala ten hrůzný porod, ikdyž může být víc v pohodě, než u menšího děťátka :nevim:… už mi teče asi plodovka na mozek :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9090
5.6.13 22:01

@Radanka25 já si myslím, že je lepší nevědět váhu dítěte. On je to stejně jen odhad, můžou ti říct, že bude mít 4 kg, ty se budeš nervovat a nakonec bude mít 3,5 kg…kamarádce dělali v porodnici odhad, malej měl mít 3,9kg a nakonec měl 3060g, takže asi tak. Mě dělali odhad naposledy někdy v 33tt a pak už nic a byla jsem ráda, dcera měla sice jen 2,9kg, takže nic hrozného ale kdoví, jakou váhu by mi odhadli, když už v tom 33tt odhadovali 2,3 kg :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat