3D + 4D ultrazvuk - Pozdě (30+3), ale přece

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Desencanto93
Nováček 5 příspěvků 04.05.19 18:29
3D + 4D ultrazvuk - Pozdě (30+3), ale přece

Ahoj maminky!!! :mavam: :mavam: :mavam:

prošla jsem tu spoustu podobných témat, ale buď byla stará a nebo šlo o jiné týdny těhotenství, proto jsem se rozhodla se s vámi podělit o mojí dnešní zkušenost, třeba nějaké nastávající mamince pomohu s rozhodováním :hug:

Jsem dneska 30týden+3dny, takže je na tento ultrazvuk už miminko hodně velké a má tam málo místa, ale přeci jen jsem to zkusila.
Bohužel, při příchodu byl maličký hlavičkou dost nízko a ještě otočený obličejem k mé páteři. :(
Takže mě pan doktor poslal na procházku, že se třeba otočí i když tomu moc nedává. :nevim:
Vydala jsem se na chodbu, kde jsem se procházela, s malým pohupovala a pustila mu dokonce písničku s přáním, že ho chci moc vidět :hug:
Pan doktor byl velmi překvapený, že se skutečně natočil tak, že šlo vyšetření provést, kor takhle pozdě.

Nakonec to byl nádherný zážitek! Hlavně, když se maličký šklebil a usmíval :P
Mám nádhernou vzpomínku, která mi pokaždé vyčaruje úsměv na tváři :*

3D a 4D ultrazvuk v Hradci Králové - v Sanusu, vyšetření stálo 1250,– a odnesla jsem si s sebou 5 vytištěných foteček, 9 kraťoučkých videí a 2 digitální fotky :srdce: Dr. Dejmek

Video: https://www.youtube.com/watch?…

Příspěvek upraven 04.05.19 v 20:48

Reakce:
Rive
Ukecaná baba ;) 1849 příspěvků 04.05.19 18:31

To je jako nějaky reklamní příspěvek? :nevim:

Desencanto93
Nováček 5 příspěvků 04.05.19 19:13

@Rive Proč reklamní příspěvek? :think: jen jsem sama před tím ulrazvukem hledala informace, tak jsem si říkala, že někomu by to třeba mohlo zodpovědět otázky :nevim:

Janita3
Závislačka 2689 příspěvků 04.05.19 19:38

@Desencanto93 Rýpalky neřeš :hug: Je to hezký příspěvek a myslím, že fajn info i pro jiné těhotné, které ještě o 3D přemýšlejí :kytka:

Já končím 26tt a někdy mám takové „cukání“ přeci na 3D zajít, ale přiznám se, že na mě ty fotografie působí spíše děsivě :oops: :mrgreen: Hlavně malá taky skoro vůbec nespolupracuje na prohlídkách, tak by byl 3D asi zbytečnej :lol:

Desencanto93
Nováček 5 příspěvků 04.05.19 19:43

@Janita3 právě jsem si říkala, že někomu by mohl pomoci, sama jsem hodně váhala, zda jít a hledala info i o cenách a tak :nevim:

Ano, fotky jsou trošku strašitelné :lol: ale ty vydea jsou naprosto úžasná!!! (Bohužel, ta nejdou nahrát) Když jsem viděla, jak se drobek směje, tak mi to tak neuvěřitelně zlepšilo den, že je to k neuvěření :P pokud o tom trošku přemýšlíš, doporučuji, já tam sice byla sama, ale pokud bys vzala partnera, určitě by to pro vás byl krásný zážitek :hug:

Janita3
Závislačka 2689 příspěvků 04.05.19 20:24

@Desencanto93 Nu s manželem nějak ty ultrazvuky nehýbají :roll: :D Na druhém screeningu tam ani neviděl hlavičku, ale říkal, že je tam trilobit :mrgreen:

Ještě váhám, váhám :think: ale spíše asi ne, hlavně malá vážně skoro nespolupracuje, ani jí ještě necítím, ale mám placentu vpředu, prvorodička a do toho nejsem žádný hubeňour :( Kéž by byla takhle hodná i po porodu, ale tuším, že si divočení naopak teprve vybereme :mrgreen:

debra.morgan
Echt Kelišová 8696 příspěvků 04.05.19 20:28

Mně každy takovy pripevek akorat odradi, skredy a mimozemstanky fotky nesbiram, nic mi to nerika, nevim co bych s tim delala a jeste za to platit, brr. diky, fakt ne. ale ja kolikrat odmitnu i ty klasicke snimky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 20:56

Já šla taky pozdě - 29 týden. Cena byla 800 Kč za foto, kolem 1200 za videa. Doktorka byla moc příjemná, jen tedy upozornila, že je pozdě, že už nemusí být moc vidět. Ale já byla spokojená, mám foto obličejíčku a ručičky, jak mi mává a syn ukázal pindíka v plný parádě, takže jsem měla 100 % jistotu, že to bude kluk :lol: I když mi ho tedy říkal i gynekolog a ten to stopro věděl i u dcery, ale u syna mi pindíka neukázal a tady jsem ho měla skoro rozpláclýho na monitoru :mrgreen: Takže už to opravdu nešlo splést. A protože ty fotky podle doktorky nebyly prý nicmoc, tak mi je dala zadarmo. Ale moc prima jsme si pokecaly, bylo to bezva odpoledne :mrgreen:
Radši anonym, ono to, že jsem neplatila nic bylo na tajňačku, tak kvůli tý doktorce :mrgreen:

janettee
Nováček 2 příspěvky 04.05.19 21:03
@debra.morgan píše:
Mně každy takovy pripevek akorat odradi, skredy a mimozemstanky fotky nesbiram, nic mi to nerika, nevim co bych s tim delala a jeste za to platit, brr. diky, fakt ne. ale ja kolikrat odmitnu i ty klasicke snimky.

Tak to nečtěte…a nekomentujte :zed: laskavě. Mě se příspěvek líbí :potlesk: Vy jste škaredá a vypadáte jako mimozemšťan.

debra.morgan
Echt Kelišová 8696 příspěvků 04.05.19 21:34

@janettee jistě, když víš jak vypadám, tak jistě 8)

Váš příspěvek
Reklama