3D ultrazvuk Brno Veveří - cena

815
24.7.13 16:41

3D ultrazvuk Brno Veveří-cena

Ahoj holky, chci se zeptat: Zítra jdu do Brna na Veveří na ultrazvuk ve 20tt. Mám žádanku od mého gyndaře na vyšetření k nim. Budu něco platit nebo jak to je se žádankama cenově? Děkuji za odpovědi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Alay88
24.7.13 16:52

Ultrazvuk 20tt se žádankou neplatíš, ale to není 3D, ale klasickej genetickej ultrazvuk, kterej se ve 20tt. provádí. 3D je dobrovolnej, cenu nevím, chodí se kolem 26tt, tak se zeptej kolik to stojí.

• Citovat
  • Upravit
Eos
8499
24.7.13 16:55

Ahoj, jsou dva pojmy, které jsi smíchala :)
Druhý velký ultrazvuk (= ultrazvuk v +- 20tt / druhý těhotenský screening), který bys měla mít se žádankou od lékaře zdarma, proplatí to pojišťovna a jedná se o 2D ultrazvuk. Pravděpodobně dostaneš jednu černobílou fotku, a můžeš si připlatit za další nebo za barevnou, anebo za dvd záznam, viz. ceník http://prenatal.cz/index.php?….
Pak je 3D ultrazvuk, který je placený, je to řekněme nadstandart.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
815
24.7.13 16:59

Aha, tak to se omlouvám a děkuji :oops: tak pro příště už vím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Glumi
24.7.13 17:13

To Leila90:
Se žádankami od lékaře za vyšetření neplatíš.
Já jsem byla na vyšetření v Prenatalu dohromady 3×. Poprvé v prvním trimestru - jednalo se o screening NT+ (toto vyšetření je dobrovolné, tedy klient jej hradí z vlastní kapsy - 1450,–Kč).
Druhé vyšetření (již se žádankou) po 20tt: zde mi bylo mj. potvrzeno pohlaví miminka.
Třetí a poslední vyšetření (se žádankou) po 32tt: pro jistotu jsem se znovu zeptala na pohlaví miminka, na čemž se od vyšetření č. 2 nic nezměnilo:
Paní doktorka nám nabídla barevné foto miminka - za 200,–Kč - včetně vepsání jména miminka do fota (to jsme měli již vybráno). Foto moc krásné. Za ty peníze to rozhodně stálo. Držím palec :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
6586
24.7.13 17:18

@Leila90 Jééé a kdy tam zítřa jdeš?? Já tam jdu taky zíra na UTZ ve 20tt :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Glumi
24.7.13 17:18

To Eos: Jen opravím, že černobílá fotečka stojí 50,–Kč. Vždy mi byla za tuto cenu nabídnuta, viz ceník Prenatal.

• Nahlásit
  • Citovat
815
24.7.13 17:23

@VVveronika Ahoj,jsem tam na 14:10 objednaná :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
815
24.7.13 17:26

@Glumi Děkuji :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Glumi
24.7.13 17:36
@Leila90 píše:
@Glumi Děkuji :mavam:

Není vůbec zač. Ať to zítra dobře dopadne :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Eos
8499
24.7.13 17:48

@Glumi já i kamarádka jsme za jednu fotku nic neplatily, dali nám je automaticky :) Ale možná, že už se to změnilo, tak díky za doplnění ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Glumi
24.7.13 18:07
@Eos píše:
@Glumi já i kamarádka jsme za jednu fotku nic neplatily, dali nám je automaticky :) Ale možná, že už se to změnilo, tak díky za doplnění ;)

Po mně chtěli vždycky prachy :D

• Nahlásit
  • Citovat
6586
25.7.13 14:02

@Leila90 Myslím že jsem Tě viděla v Prenatalu?? Příjmení Nováková? Malej nespolupracuje tak tu ještě furt jsme 8o -

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
815
26.7.13 12:57

@VVveronika Jojo,máme vše v pořádku a z malýho se nám vyklubala malá, tak jsme byli překvapení :potlesk: :srdce: ale hlavně že je zdraváá :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Glumi
26.7.13 14:18
@Leila90 píše:
@VVveronika Jojo,máme vše v pořádku a z malýho se nám vyklubala malá, tak jsme byli překvapení :potlesk: :srdce: ale hlavně že je zdraváá :)

GRATULUJI K DOBRÝM VÝSLEDKŮM :potlesk:
Většinou mi moje „předpovědi“ vždycky vycházely, až na jednu. Od počátku těhotenství jsem manželovi říkala, že to bude kluk jak buk. No a je to holčička :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama