3D ultrazvuk v 31. tt +

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lenkalee27
Kecalka 112 příspěvků 13.10.14 11:42
3D ultrazvuk v 31. tt +

Dobrý den přeji,
měla bych dotaz. Jsem aktuálně 29.TT. a zhruba za dva týdny bych měla jít na 3D ultrazvuk. Ráda bych měla fotku i video. Někde jsem ale četla, že už ten 3D nemá kolem 30.tt. význam. Že už tam pak není nic moc vidět, poznat.. nevím, co je na tom pravdy, ale právě proto se ptam, jaký na to mají názor jiné maminky, protože bych za to nerada zaplatila a pak byla zklamaná.. děkuji za jakékoliv reakce :-)

Reakce:
Kyslíková
Kelišová 5504 příspěvků 13.10.14 11:45

Ahoj, mně dělá můj gynekolog 3D UZ při každé návštěvě, tak můžu porovnávat. Konkrétně ze 30tt nemám žádnou 3D fotku, protože už je tam hrozně zamotanej, před obličejem měl nejen ruce, ale i nohu a nešlo ho vůbec nijak natočit. Pěkný fotky mám třeba z 24tt, 27tt..

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 47070 příspěvků 13.10.14 11:46

@Lenkalee27 mne to stejne rikala moje gynekolozka. Pozdeji uz ma to miminko silnejsi tukovou vrstvu, tak oblicejicek nejde moc rozpoznat a navic tam ma mimco uz malo mista. Osobni zkusenost nemam, ja mam fotku 3D z 19.tt myslim a ta je krasna. Jestli mate penize nazbyt, tak to muzes zkusit, ale nevim aby to nebyly vyhozene penize

dani24687
Neúnavná pisatelka 15428 příspěvků 13.10.14 11:53

Ja mam jedinou a moc krasnou 3d z 10+4. Jindy to neslo a pak kolem toho tricatyho tydne uz to bylo o nicem - velky

Ballnejka
Zasloužilá kecalka 558 příspěvků 13.10.14 11:56

Ve 31 tt. bych už na 3D nešla, opravdu je plod už moc velký. Já byla na 3D 24+5 a bylo to ideální. 3D ultrazvuk je nejlepší dělat max do 27. týdne..Můžu se zeptat, proč jsi se na něj neobjednala dřív?

Ladybird146
Ukecaná baba ;) 1201 příspěvků 13.10.14 12:05

@Lenkalee27 běžně se tento i 4D dělá od 26tt do cca 29tt…pak říkají, jak píšeš, že už to nemá moc cenu, že není už nic moc vidět…upřímně - já mám tento UTZ zaplacen v ceně těhotenský průkazky a už jsem byla 2× a bezúspěšně…mimi nespolupracuje, vystrkiuje jen záda…běhala jsem po schodech jak blbá, šťouchala si do břicha a :nevim:…takže ještě tento týden další pokus…ale zatím jsem v naftě projela snad víc, než stojí ten UTZ…při dalším těhu už si ho dělat nebudu…stejně jako tu těhu průkazku za 3700,–!!!vyhozený peníze, jen tahaj z lidí prachy :(

smudlik.esta
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 13.10.14 12:10

My byli v 25.týdnu. A fotek mám pár. Ale už jsou to dva roky. Teď u druhého jsem se nějak nestihla objednat

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 47070 příspěvků 13.10.14 12:16

Uprimne. Nam se libila jen ta jedna fotka. Moje doktorka mi jich delala zdarma pri kontrolach vice, ale krome te jedne nas to nezaujalo. Video taky nic moc (to je to 4D). Nam se nejvice libi klasicky 2D ultrazvuk, i manzelovi, ktery je laik, videli jsme tam toho nejvice :nevim:

Lenkalee27
Kecalka 112 příspěvků 13.10.14 12:16

Já jsem byla u jiného doktora a tam tento už byl placený a fakt hodně drahý. Jenže jsem se během těhotenství přestěhovala a změnila doktora a tam jsou ty poplatky podstatně nižší.. samozřejmě me to hrozně mrzí, že jsem do to nemohla nechat udělat dřív a ted z toho možná nic nebude :-(

jananovakova2
Kecalka 316 příspěvků 13.10.14 12:16

@Ladybird146 gyncentrum, ze? :roll:

Ladybird146
Ukecaná baba ;) 1201 příspěvků 13.10.14 12:24

@jananovakova2 jj :roll: taky jsi nalítla na kartičku? :mrgreen:

Lothlorien
Kecalka 375 příspěvků 13.10.14 13:48

Já mám krásnou 3D fotku z UTZ v 35.tt, takže záleží jen na tom, jak je tam mimino zrovna otočené.

weru8
Kecalka 120 příspěvků 13.10.14 15:08

Teď jsem byla na UTZ - 29tt. Sice 3D fotku mám, ale už není tak hezká :-)… Před měsícem jsem uvažovala o 4D UTZ - video a Dr. mi řekl, že video dělá do 28tt :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Kopřivová a Šafářová ve společné lóži: Holky si předávaly rady a zkušenosti

Obě žily v jiných světech, jedna profesionálně hrála tenis, druhá se snažila... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >