3D UZV - Uh. Hradiště a okolí

1770
1.2.06 13:01

3D UZV - Uh. Hradiště a okolí

Nevíte některá, kde lze v okolí Uherského Hradiště absolovovat 3D UZV?

elda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8
1.2.06 13:16

Ahoj, v dnešní MF Dnes jsem četla, že ho dělají ve Zlíně v nemocnici Atlas. L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
1.2.06 18:05

Ahoj Eldo! :D

Já jsem byla teď v lednu na 3D UTZ ve Zlíně v nemocnici Atlas. Je tam soukromá genetická ordinace Dr. Poláka, jmenuje se PREDIKO s.r.o.
tel.: 577 524 002. Jsou tam jen pondělí a úterý, je potřeba si tam zavolat a objednat se. Já jsem měla vypsanou žádanku na klasický UTZ ve 20 tt, ale chtěla jsem vědět na 100 % pohlaví a taky že je mimi zdravé, takže jsem tam zavolala. Sestra byla velmi ochotná a objednala mě za týden. Genetický UTZ je zadarmo, pokud máš žádanku od gynekologa. 3D UTZ stojí 500 Kč, ale stojí za to. Dala jsem fotku do fotoalba květnátka 2006 s nápisem " To je naše Karlička na 3D UTZ (Sandra). Takže neváhej, volej a hodně štěstí!

Sandra 23 tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1770
2.2.06 07:38

tak kdyby někdy někdo sháněl jako včera já…
ve Zlíně v Atlasu jsem se včera informovala. Paní mi ochotně řekla, že mám počkat na výsledek tripl testu, abych náhodou zbytečně neplatila, jinak platí to, co napsala Sandra. Jen cena záznamu je jiná a to o dost - 950 Kč.
Takže jsem se objednala do Brna do Heliosu - 3D UZV i se záznamem na CD v AVI 600 Kč, na videu 500 Kč - vše je dobře popsané na www stránkách. Objednali mě za týden (teda za 14 dní - na mou žádost). Ten rozdíl se mi už vyplatí.

elda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
648
2.2.06 11:29

Ahoj, byla jsem taky v Prediku u dr. Poláka, což je genetik, takže kdo chce mít fakt jistotu, že mimi je v pořádku a kdo chce znát pohlaví, tak vřele doporučuju objednat se právě tam. Mají 3D ultrazvuk, který se využívá spíše na efekt, fotky, atd. Běžné vyšetření miminka se provádí klasickým 2D ultrazvukem. Ale já jsem tam šla hlavně kvůli vysoké odbornosti, fotka a video byly pro mě až na druhém místě.

Jejich stránky jsou www.prediko.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama