3D/4D ultrazvuk Podolí nebo Gennet

9125
6.8.13 09:13

3D/4D ultrazvuk Podolí nebo Gennet

Ahoj holky, chtěla bych jít na 4D ultrazvuk, ale nemůžu se rozhodnout, jestli do Podolí nebo Gennetu, případně jinam? Mohly byste mi říct vaše zkušenosti, jak jste byly kde spokojené, kolik času vám tam věnovali, jak dlouhé objednací lhůty a hlavně jaký byl výstup? Kolik fotek/videí jste dostaly na DVD/vytištených?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20386
6.8.13 09:49

Ja byla v Gennetu, naprosta spokojenost, byla jsem na 3D UTZ. Posilaji za poplatek fotky z UTZ na email, takze za me spokojenost…

A vim, ze na 4D delaji i video a holky, co si ho nechaly delat, byly velmi spokojene… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
6.8.13 09:55

@gerose Gennet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2412
6.8.13 10:04

Ja byla v Podoli, takze pokud nekdo radi Gennet, jela bych tam. V Podoli sem cekala na termin asi jen 3 dny, ale celkovej pristup byl totalne o nicem a domu sem jela zklamana - vsechno strasne rychle a neosobni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16365
6.8.13 10:07

Gennet 2×
Poprve velka spokojenost. Podruhe uz tolik ne ale hlavni duvod byl nespolupracujici ditko natocene koncem panevnim. Po skoro hodine skakani po schodech zadna zmena a sestricku musel manzel ukecavat aby nam vubec nejakou fotku a video udelala. Nakonec to o moc horsi nez to prvni nebylo :lol:
Vystup byl presne ten kter jsme si zaplatili dle jejich ceniku. Plus my pokazde doplaceli nejake fotky navic ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12658
6.8.13 10:07

Tak sa este votriem s dalsim dotazom :-D povedali vam v gennete aj pohlavie?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16365
6.8.13 10:09

@ne-silenamatka nad podolim jsem vzdy vahala. Tam melo byt navic mereni a vaha mimca a snad ze totam dela lekar :nevim:
Takted i chapu ten rozdil v pristupu. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16365
6.8.13 10:10

@pata308 povedeli natocili vyfotili po dotazu zda to chceme vedet :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
817
6.8.13 10:13

Já bych taky do podolí nechodila. Byli jsme poprvé jinde (už si nepamatuju jak se ta klinika jmenovala) a podruhé jsme šli do podolí a teda hrůza. Dlouho jsme čekali, ultrazvuk trval krátce a celkové jsem byla hodně zklamaná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9125
6.8.13 10:23

@pata308 to pohlaví ti nedá spát co :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12658
6.8.13 10:32

@gerose neda, uz vidim ze v pondelok sa na kontrole zas natoci a da nohy dokopy tak ze neuvidim nic :D to 3D zvazujem pave koli tomu pohlaviu :-D este tym ze mi raz povedali holku a raz kluka :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.8.13 10:32

Ja mam byla u prvniho nejdriv v gennetu a jelikoz byl malej nalepenej zrovna na placente tak se to nepovedlo a nechali si i to nic zaplatit.pak jsem se chtela objednat na jiny termin ale dalsi volnx meli nekdy az za 4tydny a to uz by malej byl moc velkej.tak jsem si zavolala do podoli a tam me objednala hned asi za 4dny. fotek mam asi 12 a i docela dlouhe video.pak jsem se ptala co kdyby to nevyslo a to me rekla sestra tak by jstdm prhsla pozitri a ani bych ten prvni neplatila.
Ted u 2 jsem se teda objednala zase do podoli uz maji to 4d dokonce jen za 1000 mam zase spoustu fotek a i 10min video.

V gennetu jsem byla na tech ruznych testech a spokojenost jen je to tovarna na penize a vse si nechaj pekne zaplatit fotka za 150 je fakt vyderacstvi a za to ze je poslou na mail chtej kilo tak to uz jsem myslela ze puknu smichy. sestra dvapkrat klikne a oni za to chtej kilo

Za me 4d v podoli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9125
6.8.13 10:38

Holky díky, asi jsem natvrdla, ale za těch 1190 Kč dostanu 1 vytištěnou fotku a na Dvd 1 video? A za každou další fotku zaplatím 120 Kč?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4785
6.8.13 10:41

V roce 2011 jsem byla na 4d v Podoli a naprosta spokojenost, dostala jsem vsechna mereni jako u velkeho ultrazvuku, Dr rikal, ke co je I pohlavi potvrdil. Mam 3 fotky a krasne video na dvd, kde opet Dr vysvetloval co je zrovna videt. ted se tam budu za par tydnu objednavat znova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9125
6.8.13 10:44

@Kačule-Sebule, ted jsi mě tedy zase nahlodala :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu