3D/4D ultrazvuk v Plzni - vezmou mě teď někde?

195
18.3.20 13:49

3D/4D ultrazvuk v Plzni - vezmou mě teď někde?

Ahoj, dnes mi volali z Genetiky v Plzni a zrusili mi 4D ultrazvuk na konci měsíce kvůli aktuální situaci :( moc jsme se na to s přítelem tesili, nevíte jestli by mě vzali někde jinde v Plzni? Nebo klidně v Praze. Jsem ve 26. tydnu. Pár ordinaci jsem obepsala a z jedné mi napsali, že ultrazvuk zatím provádí, ale že mají omezeny počet mist, tak třeba vyjde to, ale radši bych ještě něco do zálohy. A nepiste mi, že mám radši sedět doma a nikam nechodit, diky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13679
18.3.20 14:17

Seď doma a buď ráda, že nemusíš nikam. Mě teď zrušili důležitý vyšetření, na který čekám dva měsíce a nebyla to taková zbytečnost. Teď fakt není doba, aby lidi zbytečně ohrožovali sebe i druhý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
18.3.20 14:19
@Janli píše:
Seď doma a buď ráda, že nemusíš nikam. Mě teď zrušili důležitý vyšetření, na který čekám dva měsíce a nebyla to taková zbytečnost. Teď fakt není doba, aby lidi zbytečně ohrožovali sebe i druhý.

No nemusím nikam, tak já normálně chodím do práce ještě, takže pro mě se toho zas tak moc nezmenilo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13352
18.3.20 15:30

@dement231 v současné době je nejrozumnější chodit maximálně do práce a do obchodu a nikam jinam. Jakoukoliv další cestou riziko a pravděpodobnost nákazy zvyšuješ. Koukni se na idnesu na video dvou studentek, které popisují, jak je nemoc semlela..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
18.3.20 16:06
@nozu píše:
@dement231 v současné době je nejrozumnější chodit maximálně do práce a do obchodu a nikam jinam. Jakoukoliv další cestou riziko a pravděpodobnost nákazy zvyšuješ. Koukni se na idnesu na video dvou studentek, které popisují, jak je nemoc semlela..

Tak díky za rady, doufala jsem že mi někdo k tématu poradi a ne že mi tu budete dávat kázání. Myslím si že když sednu do auta, dojedu až na místo, k tomu budu mít rousku a buh vi co ještě tak určitě nikoho neohrozim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18541
18.3.20 16:39
@dement231 píše:
Tak díky za rady, doufala jsem že mi někdo k tématu poradi a ne že mi tu budete dávat kázání. Myslím si že když sednu do auta, dojedu až na místo, k tomu budu mít rousku a buh vi co ještě tak určitě nikoho neohrozim.

A co toho zdravotnika? Nebo on tebe? Nekoho v cekarne? Zkus nebyt sobecka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Micky174
19.3.20 16:14

@dement231

Pokud to neni nutne zrusila bych to

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu