3.den z porodnice domů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mesiah
Kecalka 315 příspěvků 26.12.17 09:56
3.den z porodnice domů?

Ahoj,

byla jste některá z porodnice propuštěna už 3.den?
Chtěla bych už domů za rodinou a do mého prostředí. Vše se zda v pořádku, jen nevím o jaká vyšetření bysme přišli… než se budu ptát tady v porodnici, tak mě zajima, zda o tom tady někdo něco neví.

Děkuji

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reakce:

Hedvikaaa
Kecalka 132 příspěvků 26.12.17 09:59

Ja myslela, ze to je normalni 8o jit treti den. Zeptej se lékaře ne? :think:

Krtiinka
Kecalka 405 příspěvků 26.12.17 10:00

Ja sla domu 3.den po cisari :) (v patek se malej narodil a v pondeli sem sla domu), ale miminko mela v jine nemocnici, tak je to asi trosku jina situace.

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 62961 příspěvků 3 inzeráty 26.12.17 10:02

@mesiah 3. den se chodí standardně, ne?

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1952 příspěvků 26.12.17 10:03

@mesiah v srpnu jsem rodila třetí dítě. Malá se narodila ve čtvrtek v 11, pouštěli mě v neděli po obědě. Kdyby se narodila po 12, pustili by mě až v pondělí. Já byla v pořádku, malá taky, musela přibírat, nemít žloutenku, vyšetřovali zrak, sluch, ledviny, brali krev z patičky, řezali pupeční pahýl. Kyčle mi vyšetřoval už Dr. U nás. :)

ka2ka
Extra třída :D 12826 příspěvků 1 inzerát 26.12.17 10:04

@mesiah včera jsi zakládala diskuzi že se ti stýská po starším, tak se jdi zeptat kdy tě pustí

mesiah
Kecalka 315 příspěvků 26.12.17 10:04

@Hedvikaaa jasne, ze se zeptám, ale teď tady na oddělení není. Mě na začátku říkali o vysetrenich pro miminko a mluvili i o něčem 4.den, ale to byly myslím kyčle a ortopedi tady přes svátky stejně nejsou. Zítra tj 3.den by měli dělat ten odběr z paty. Myslíš, ze stačí, když ho udělají a potom odjedeme a o výsledku zavolame? Chtěla bych nějaké info, než půjdu za doktorem, ať nejsem za trubku, jsme trochu stydlin :?

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 62961 příspěvků 3 inzeráty 26.12.17 10:06

@mesiah Výsledek odběru z patičky rozhodně není za den nebo dva, na to se nečeká nikdy a pokud vím, tak se ani pro výsledky nevolá, jen se tam nechává kontakt, pokud by něco vyšlo podezřele.

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1952 příspěvků 26.12.17 10:06
@mesiah píše:
@Hedvikaaa jasne, ze se zeptám, ale teď tady na oddělení není. Mě na začátku říkali o vysetrenich pro miminko a mluvili i o něčem 4.den, ale to byly myslím kyčle a ortopedi tady přes svátky stejně nejsou. Zítra tj 3.den by měli dělat ten odběr z paty. Myslíš, ze stačí, když ho udělají a potom odjedeme a o výsledku zavolame? Chtěla bych nějaké info, než půjdu za doktorem, ať nejsem za trubku, jsme trochu stydlin :?

Udělají ti jen odběr, výsledky volají jen když je něco špatně, jinak ne. Trvá to i dva měsíce, mi říkala sestra. Nám naštěstí nikdo nevolal.

ka2ka
Extra třída :D 12826 příspěvků 1 inzerát 26.12.17 10:09

@mesiah výsledky odběru z patičky jsou za víc jak měsíc a výsledky se dozvíš jen pokud je něco špatně, podívej máš druhý dítě tak snad víš za jak dlouho tě pustili a co se dělo

Emka135
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 26.12.17 10:10

Naše se narodila ve čtvrtek ve 20.15, pustili mě v pondělí v poledne…ale já měla problém s kojením a přibíráním a taky trochu těžší porod (hrozila hypoxie, vex, pak vyndavání placenty v narkóze). Paní, co byla se mnou na pokoji, druhorodička, rodila ve čtvrtek v 18h a již v neděli v poledne šla domů. Ta problémy s kojením neměla.

Monchichik
Závislačka 4731 příspěvků 26.12.17 10:11

Tak bych řekla, že chci jít dneska domů, případně, že podepíšu revers. Jestli je miminko zdravé, nemá třeba žloutenku, tak domů jít v pohodě může, není třeba tě tam držet. Na případné vyšetření se tam můžeš přeci kdykoliv dostavit.

Ioviana
Povídálka 25 příspěvků 26.12.17 10:28

Nikdy tě nemůže v porodnici držet. Já šla domů druhý den, tedy přesně po 48h, bylo mě smutno po starším dítěti, miminko v pořádku, tak co bych tam dělala. Udělali odběr z partičky, oči, sluch a na kyčle jsem šla až později, pahýl jsem nechtěla řezat, žloutenku ani nemerili, rozkojena jsem taky pořádně nebyla :D Jen jsem řekla, že jdu dnes domů, podepsala reverz a šla. Doma jsem vše zvládala líp, jak v porodnici.

Alkata
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 26.12.17 10:46
@Monchichik píše:
Tak bych řekla, že chci jít dneska domů, případně, že podepíšu revers. Jestli je miminko zdravé, nemá třeba žloutenku, tak domů jít v pohodě může, není třeba tě tam držet. Na případné vyšetření se tam můžeš přeci kdykoliv dostavit.

Žloutenka neni překážka. S tou tam stejne nic neudělaji a nebezpečný to neni.

ka2ka
Extra třída :D 12826 příspěvků 1 inzerát 26.12.17 10:47
@Alkata
@Alkata píše: Žloutenka neni překážka. S tou tam stejne nic neudělaji a nebezpečný to neni.

a proč teda nepouští se žloutenkou domů?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nepochopitelná slova popálené Týnuš z Turecka. Hurá, oheň mi přivál fanoušky!

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) je štěstím bez sebe. Všechno špatné se v... číst dále >

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >