3.den zpoždění, žádné příznaky, čas na TT?

250
5.1.20 11:38

3.den zpoždění, žádné příznaky, čas na TT?

Ahoj snažily. Snažíme se o miminko asi 2 roky. Upřímně už ovulaci nekontroluji, většinou vím kdy cca je a tak se během té doby snažíme. Poctivě jsem první rok kontrolovala ovu testy, BT a hlen. Takže poznám už na sobě kdy ovulace je. 18.-20.12 mám poznačeno, že byla někdy OVU. Termín MS byl 2.1 a pořád nic.
Nevšimla jsem si, že by se ovu posunula, mívám docela bolesti během. Upřímně, ale bojím se udělat si TT protože žádné nějaké příznaky nemám a nechci být zklamaná. MS mám jak hodinky většinou o den dřív nebo později, ale mívám bolesti takže vím, že se MS blíží.
Jenže teď nic moc. Občas mě poboliva v podbřišku, pak zas ne. Trošku mě bolí bedra a minimálně prsa. Myslíte, že je šance udělat si test? Měla jste to některá takhle bez znatelných příznaků?
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21993
5.1.20 11:42

Já jsem testovala, když se MS nedorazila. Jiné příznaky jsem neměla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5880
5.1.20 11:46

Já, ten měsíc, co jsem otěhotněla sem neměla žádné příznaky. Test si udělej klidně hned. Už by na něm něco bylo. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
786
5.1.20 11:51

Příznaky mít nemusíš, ten test zkus udělat. Už by měl docela jistě ukázat zda jsi či nejsi těhotná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1501
5.1.20 11:53

Pokud máš zpoždění není nic jednoduššího než udělat tt. Držím palec příznaky mít nemusíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
250
7.1.20 19:55

Dneska jsem zkusila test, už jsem nevydržela dyl čekat. Je bohužel negativní :,(
No co…tak budu čekat dál na MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.1.20 21:47

3.den zpoždění, vidíte tam neco? Moc prosim :(

• Nahlásit
  • Citovat
250
9.1.20 09:47
@Anonymní píše:
3.den zpoždění, vidíte tam neco? Moc prosim :(

ANOOO!! Gratuluji. Držím palečky ať sílí :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.1.20 20:49

@Nika. Al Dekuji, ale asi nic :,( dnes tt clearblue negativni :,( nebo myslite ze je brzo? :,( snazime se pres rok :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
250
10.1.20 09:01

@VeronikaVerus
Klidně může být brzo u každé se hormon jinak rychle ukazuje. A každý test je jiný. Pokud není MS je šance, počkejte dva dny a test vždy zopakujte, až po 14 dnech i při nízkém hormonů by měla být vidět druhá čárka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.1.20 09:51

@Nika. Al
Dobre :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
250
13.1.20 15:58

@VeronikaVerus
Tak jak jsi dopadla?
Sílí čárka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.20 22:00

@Nika. Al
Duch tam je furt stejny :/ mozna svetlejsi :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.1.20 17:12

@Nika. Al dnes 27dni zpozdeni a test vypada takhle. Je delany asi 10 min zpatky.. 17h :D tak nevim zda se mohu radovat :D :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1071
31.1.20 18:10

Být tebou tak navštívím doktorku, můžeš mít zamlklé těhotenství nebo to značí jiný problém, divím se že jsi to ještě neřešila. Čárka je slabá na prosperujìcí těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama