3dny MS a test pozitivní - bojím se

Anonymní
24.6.20 07:58

3dny MS a test pozitivní - bojím se

Ahoj, jsem teď nějaká nesva.. Den před MS jsem měla test negativní a MS přišla jak měla byla normální, silná a s kusy sliznice.. Ale byla jen dva dny, dnes ji nemám a to mam MS normálně 5 dní udělala jsem si test a je pozitivní.. Slabší čárka ale je tam, bojím se že je něco špatně že je to třeba mimodelozni, v den MS jsem se opila.. Nevěděla jsem to.. Test negativní a MS tak jak měla přijít tak jsem si udělala radost vínem.. Jsem nezodpovědna a teď nešťastná.. Bojím se.. Mám ještě jeden test a ten udělám za pár dní.. Snažila jsem se to vyfotit tak aby to slo vidět jak to vidím já ale nejde mi to.. V reálu to jde vidět krásně

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14259
24.6.20 08:02
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem teď nějaká nesva.. Den před MS jsem měla test negativní a MS přišla jak měla byla normální, silná a s kusy sliznice.. Ale byla jen dva dny, dnes ji nemám a to mam MS normálně 5 dní udělala jsem si test a je pozitivní.. Slabší čárka ale je tam, bojím se že je něco špatně že je to třeba mimodelozni, v den MS jsem se opila.. Nevěděla jsem to.. Test negativní a MS tak jak měla přijít tak jsem si udělala radost vínem.. Jsem nezodpovědna a teď nešťastná.. Bojím se.. Mám ještě jeden test a ten udělám za pár dní.. Snažila jsem se to vyfotit tak aby to slo vidět jak to vidím já ale nejde mi to.. V reálu to jde vidět krásně

Neboj, víno fakt neublíží. Ale teď musíš počkat, víc toho neuděláš. Držím palce. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43

Vidím negativní test

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2290

Když fotis test, tak na bílém podkladu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
88
24.6.20 08:03

Nějaký stin tam je.. Pokud si chceš být jistá zajdi si na krev.. Nebo počkej pár dní.. Krev nic neznamená.. Já krvacim teď taky a jsem 5tt.. Chodím na kontroly a tečka se drží

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
340
24.6.20 08:12

Já bych řekla, že tam prosvítá ryska

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
816
24.6.20 08:15

Pokud se bojíš kvůli toho, že ses opila, tak buď v klidu. Mám dost známých, které zjistily že jsou v tom, až po nějaké nechutné chlastačce. Jedna se dokonce porvala :D A až když jí bylo špatně několik dní v kuse, tak si řekla, že to přece nemůže být opileckou opicí a hle! Na testu vykoukly dvě čárky.
Další kamarádka měla normální MS a negativní testy, tak celé léto kalila a na kontrole na gyndě zjistila, že je už skoro ve 4 měsíci :) A dítě má naprosto zdravé.
Ono se sice říká, že „ani kapka“ alkoholu, ale je to kec jako všechno ostatní. Podstatné je nechlastat pořád. Když je to jedna/dvě sklenky jednou za uherský rok, tak to není žádná katastrofa.
Takhle v začátku je to stejně jenom o tom, jestli se to udrží a nebo ne. A nějaké víno to ovlivní minimálně.
Nějaký duch tam je, tak držím palce! :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2807
24.6.20 08:17

Vidím negativní test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3635
24.6.20 08:28

Nejsi tehotna :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3663
24.6.20 08:32

Test co je na fotu je negativní. Je tam jen jedna čárka, kdyby byl pozitivní tak jsou tam dvě čárky. Podle testu těhotná nebudeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
882
24.6.20 08:42

Negativní test=nejsi těhotná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.6.20 09:10

Zakladatelka

Posílám jinou fotku

• Nahlásit
  • Citovat
3881
24.6.20 09:11

Pošli jich třeba 10, ale ten test je negativní a menstruaci si měla. Nejsi těhotná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
493
24.6.20 09:15

Mohlo to být biochemické těhotenství a s MS odešlo :nevim:
Já slabou čárku na druhé fotce vidím. Zkus další test za dva dny - buď bude negativní, potom vše OK. Pokud by byla čárka silnější, tak bych se ihned poradila s lékařem. Alkoholu bych se nebála.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3635
24.6.20 09:20
@Anonymní píše:
Posílám jinou fotku

Toto neni pozitivni test, ale duch, odeslo to s ms, nechapu, co porad nechápeš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek