3dny stará limonáda a bolesti žaludku

Anonymní
21.5.16 15:47

3dny stará limonáda a bolesti žaludku

Ahoj, myslíte, ze muže byt manželovi špatně od žaludku z toho, ze se napil 3dny nacate limonády? Říkal, ze od té doby co se napil ma zkažený žaludek, bolí ho, zatím nezvracel. Poslala jsem ho do ložnice, protože máme měsíční miminko a mám strach abyste něco nechytili :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5483
21.5.16 15:51

Možný je asi všechno, ale já mívám běžně otevřenou Colu 4-5 dní, upíjím postupně, v lednici jí nemám a nic se s ní neděje. Musela by to být asi nějaká domácí, „bio“ či něco takového, které nejsou chemicky ošetřené, ty běžné kupované musí vydržet všechno :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4865
21.5.16 15:55
@Anonymní píše:
Ahoj, myslíte, ze muže byt manželovi špatně od žaludku z toho, ze se napil 3dny nacate limonády? Říkal, ze od té doby co se napil ma zkažený žaludek, bolí ho, zatím nezvracel. Poslala jsem ho do ložnice, protože máme měsíční miminko a mám strach abyste něco nechytili :(

o nás strach mít nemusíš, přes net se to asi šířit nebude, od toho jsou jiné viry :) jinak ne, nemyslím si, že by to měl z limonády, spíš už v sobě něco měl a po tom napití se to rozjelo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.16 15:56

@Samamama prave je to kupovany Rajec. My nikdy limonády nepijeme déle, než v den otevření, tak jsem si říkala, ze by to mohlo byt tím. Protože jinak jsme teď dělali všechno společně, jedli, navštěvovali stejna místa a jsem OK…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.16 15:57

@Amalthea to automatické opravování… :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
78683
21.5.16 15:57

No, pokud by to bylo z té limonády, tak mimino fakt nenakazí… a jinak to z ní klidně být může a ani nemusí být zkažená, stačí, když mu nesedne. Mě takhle nedávno nesedlo pivo a jelikož bylo točené, tak mu fakt nic nebylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5483
21.5.16 16:01

To bych musela mít zkažený žaludek pořád, já zas téměř nikdy nevypiju limonádu či minerálku v den otevření, to si většinou dávám jen občas na chuť. A nemám ráda studené, takže mám vždy při pokojové teplotě. Tak bych spíš řekla shoda náhod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.16 16:02

@j.a.n.i1 byl předtim na wc a neměl ani průjem, tak by to viróza snad byt nemusela. Děsím se střevní chřipky :,(

• Citovat
  • Nahlásit
33222
21.5.16 16:03

Já mám běžně minerálku otevřenou 10 dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.16 16:04

A ma i chuť k jídlu, normálně potom i obedval, co už teď žaludek cítil…

• Citovat
  • Nahlásit
8115
21.5.16 16:06
@vokishka píše:
Já mám běžně minerálku otevřenou 10 dní.

Já teď dopijela pomerančovou Ondrášovku otevřenou od neděle ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25432
21.5.16 16:08
@Anonymní píše:
Ahoj, myslíte, ze muže byt manželovi špatně od žaludku z toho, ze se napil 3dny nacate limonády? Říkal, ze od té doby co se napil ma zkažený žaludek, bolí ho, zatím nezvracel. Poslala jsem ho do ložnice, protože máme měsíční miminko a mám strach abyste něco nechytili :(

Já mívám limču v lednici otevřenou několik dní a upíjím a nikdy mi blbě nebylo, takže v tom bych mouchu nehledala. Pokud to teda nebyla nějaká bio, bez konzervantů, která se měla spotřebovat do 24h po otevření

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
129
21.5.16 16:23

Aby spis nemel infarkt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.16 16:25

@bamboole ty jsi ale zakomplexovaná…

• Citovat
  • Nahlásit
4015
21.5.16 16:30

Na limonadu bych to uplne nevidela, ale stat se taky muze. U nas se zvraci, horecky, zrejme rotaviry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat