3letý syn miluje nosit šaty a sukně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kačaba78
Nováček 10 příspěvků 05.01.18 16:20
3letý syn miluje nosit šaty a sukně

Ahoj holky, máte s tím také zkušenost? Mám si začít „dělat starosti“ nebo je to normální i v dalších rodinách? :) Berte to s humorem prosím..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineHelileli
Závislačka 3040 příspěvků 05.01.18 16:25

Ano, syn měl takové období, kdy nosil moje staré minišaty. Teď je předškolák a minulé se skoro rozbrečel, že jsem mu dala prý holčičí tepláky, byly fialové. Mám pocit, že už je maskulinní až na půdu :lol:

jannina1
Závislačka 4179 příspěvků 05.01.18 16:26

Jak na to přišel? Má sestry nebo jen tak prohlásil, že chce sukni? Moc běžné mi to nepřijde.

Kačaba78
Nováček 10 příspěvků 05.01.18 16:27

:)) tak to je dobrá zpráva :)
ne, dělám si legraci, milovala bych ho i tak, akorát mě dneska rozhodila učitelka ve školce, kdy mi začala vykládat, že v každém ročníku školky se najde „jeden takový“ a že co o pár už dospělých klucích ví, tak že jim to i zůstalo..
Jen nad tím tak přemýlším, jestli se fakt dá z „hraní si“ u tříletého kluka soudit, že už pro vždycky bude „jinej“. Mně to přijde jako blbost, ale téhle učitelky jsem si vždycky vážila, tak mi to trošku ryje v hlavě..

Kačaba78
Nováček 10 příspěvků 05.01.18 16:28

Má sestru, která samozřejmě sen tam sukně a šaty nosí a navíc ve školce mají udělané takové šaty a sukně na gumu ze starých záclon a samozřejmě to tam nosí hlavně holky, když si hrají..

jannina1
Závislačka 4179 příspěvků 05.01.18 16:29
@Kačaba78 píše:
Má sestru, která samozřejmě sen tam sukně a šaty nosí a navíc ve školce mají udělané takové šaty a sukně na gumu ze starých záclon a samozřejmě to tam nosí hlavně holky, když si hrají..

Aha, to to už zní jinak..to se mu asi líbí..:)

Kačaba78
Nováček 10 příspěvků 05.01.18 16:31
Jade84
Závislačka 3757 příspěvků 05.01.18 16:31

@Kačaba78 U nás je to taky tak, miluje sukně a celkově růžovou barvu oblečení, rád se líčí a krémuje, hraje na vaření, pečení a uklízení :lol: A to dokonce žádnou sestru nemá a já jsem na sobě sukni ani růžovou barvu neměla roky, nejsem zrovna princeznovský typ. Podle mě je to úplně normální, v okolí to taky tak někteří chlapečci měli a normálně je to přešlo, my to rozhodně nijak neřešíme :)

chs.jasmin
Echt Kelišová 7908 příspěvků 05.01.18 16:34

@Kačaba78 Ahoj,

smát. dělá co vidí a že jsou děti nejčastěji s maminkou, tak kopíruje maminku. Muj brácha třeba hrozně dlouho čůral v sedě a mluvil o sobě v ženském rodě. Bratranec si dlouho hrál s panenkama a teta mu musela i pořídit kočárek :-) U nás ve školce chlapeček si hrál, že je těhotný a ob den nám ve školce rodil :mrgreen:

Kačaba78
Nováček 10 příspěvků 05.01.18 16:36

@chs.jasmin
hahaha, to je dobrý.. díky :) to jsi mne uklidnila..
já bráchy ani bratránky neměla, tak nemůžu soudit z vlastní zkušenosti.. ani z okolí o nikom nevím, tak jse si říkala, že se zeptám tu :)

Kačaba78
Nováček 10 příspěvků 05.01.18 16:36

@Jade84
tak jo, jsem v „klidu“ :)

Sára 1
Echt Kelišová 8903 příspěvků 05.01.18 16:50

Můj syn má strasne rád miminka. Kazde hned hladí. Doma si hraje s panenkama, vozí miminka v kočárku, hodně vaří, rád se obléká a dela módní přehlídku (samozřejmě se nerad obléká, když jdeme ven nebo do pyžama), rád nosí šatičky a sukně, chtěl i čelenku, sponky, nejoblíbenější lžička je růžová, jinou nechce. Snad z toho vyroste. Ma starší ségru, tak v něčem ji kopíruje. Něco dělá sam od sebe.

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 05.01.18 16:54
@Kačaba78 píše:
Ahoj holky, máte s tím také zkušenost? Mám si začít „dělat starosti“ nebo je to normální i v dalších rodinách? :) Berte to s humorem prosím..

Neee :mrgreen: :mrgreen: starosti si nedelej. Hele kamaradky kluk si dokonce jeste k tem satum privzal na hru panenky :nevim:. No…dneska je to peknej proutnik to ti povim :lol:. Je to ale uzasnej kluk, tak to vubec neres. On s tim prestane sam. :jazyk:

jakanas
Kelišová 6287 příspěvků 05.01.18 16:56

No syn se taky chová tak podivně zženštěle, ale ten má šest roků a půjde letos do školy. Čančá se, musí být vždy sladěně oblečený, samozřejmě naprosto čisté oblečení, zpívá, dělá keramiku, tančí…
Sukně teda nenosí, protože k nim nemá přístup :nevim: No třeba z toho vyroste.

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 05.01.18 16:58

@Sára 1
Hele moje mamka mi vypravela ze kdyz jsme s brachou byli prcci, tak nam koupili ve meste me kocarek na panenky a brachovi tatru. Domu prej jsem tatru tahla ja a bracha byl nalepenej na kocarek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >