3měsíční mimi nechce přes den spát jinak než houpáním v náručí

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
giraffe183
Nováček 6 příspěvků 01.02.19 13:50
3.mes mimi nechce přes den spát jinak než houpáním v náručí

Ahoj holky, můj chlapeček do 2 měs spinkal přes den v kočárku několik hod a v šátku, nositku a na klíně 1-2 hod vkuse. Od 2. měs ignoruje vše kromě kočárku a doma usne jen při houpání v náručí, jakmile si ale sednu nebo ho položím, do 10 min je vzhůru a vzteká se.
Spát ale stále potřebuje cca 6 hod přes den. Začala jsem jezdit 2× denně s kočárkem, ale to problém neřeší, když třeba celý den prší, navíc stejně ještě potřebuje neco naspat. Zkoušela jsem ho 5 dní učit spát vedle mě v objetí, při hlazení a pusinkovani, po kratším nebo delším vztekání vetsinou usnul cca na 20-40 min podle toho jak byl utahaný, když neusnul a pořád se vztekat, tak jsme prostě vstali a za chvíli to zkusili znova, ale po 5-ti dnech pořád to samé. Nevzal za vděk ani spinkání v náručí když sedím. Už to trvá měsíc, teď jsou mu 3 měs, syn má 6,5 kg a já mám záněty v obou ramenech a problém s pravou kyčlí.
Máte nějaké rady jak na to, kromě vyplakani?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Sallyna
Kecalka 110 příspěvků 01.02.19 13:55

Vitej v klubu :)
Ja to resim teda jen temi prochazkami. No, je zvedavej a spat doma nechce. Me pomaha dat kocar na chlad, pak spinka i 4 h, ale musi byt nejdriv teda ta prochazka. Taky nevim, jak na to jit lepe.

Margery
Extra třída :D 10246 příspěvků 1 inzerát 01.02.19 13:59

Malá mi spí po půlhodince úplně všude, v šátku, kočárku, lehátku (mám houpací). Ke spaní ji uhoupávám nebo pouštím bílý šum, jinak neusne. Na nošení v náručí jsem ji nikdy nezvykala, se starším jsem nosila furt a chtěla jsem se toho vyvarovat :nevim:

Takže bohužel neporadím, já mám i nespavé děti, takže beru zavděk těmi 12-13 hodinama, co denně naspí :nevim:

Gracelynx
Povídálka 32 příspěvků 01.02.19 14:08

mame houpaci kreslo z IKEA, podnozku, malyho jsem si polzila na bricho, zapla do do velke mikiny, abych ho nemusela drzet a nebolely me ruce a krasne jsme se vyspali oba. to ho zklidnilo a po case slo po uspani ulozit do postylky klidne i na tri hodiny. stejne se nekdy uspava i vecer a pak polozi do postylky, alevetsinou ted uz usina primo v posteli pri zpivani, vypraveni… chce to cas, ve trech mesicich je malinkej a potrebuje slyset mamino srdce a citit jeji vuni

Fifi2
Kecalka 228 příspěvků 2 inzeráty 01.02.19 14:14

Houpu v hacce plus :palec: u televize, paráda :lol: dá se přemístit podle toho kam si navrtas háček.

giraffe183
Nováček 6 příspěvků 01.02.19 14:28

@Gracelynx děkuji, zkusím vylovit staré houpací křeslo a vyzkouším. :palec:

giraffe183
Nováček 6 příspěvků 01.02.19 14:30

@Fifi2 děkuji, to houpání je super nápad, zatím houpu i v náručí v šedé, když už nemůžu, ale jak zjistí, že sedím, tak kňoura. Ale toť nebo křeslo jak bylo zmíněno v jiném komentáři stojí za zkoušku.

Markéta N.V.
Kecalka 381 příspěvků 01.02.19 14:33

Nebo zkus satek ci ergonomicke nositko. Pry je to skvela vec. Ja vlastni zkusenosti nemam, ale uz ho mam vybrane a budu taky porizovat.

katuska1984
Kecalka 418 příspěvků 01.02.19 14:34

muj ma 13 mes a houpu v hacce :?

Fifi2
Kecalka 228 příspěvků 2 inzeráty 01.02.19 14:36

@giraffe183 jsem pro hacku, mala má 7 měs. A z lehátka by už chtěla utéct :) hacka je na déle a tahá se to jen za provázek. Nenáročné :)

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 2000 příspěvků 01.02.19 14:53

Hele musíš zkoušet, bílej šum, zavinování, houpání, kolotoč nad postýlku.. každý dítě je jiné a jou bohužel děti které jinak než houpáním nebo v kočárku přes den neusnou. Prý až budou starší bude to lepší.

Blouby
Povídálka 17 příspěvků 01.02.19 15:15

Za nás bílý šum! Do pěti minut chrní :D

giraffe183
Nováček 6 příspěvků 01.02.19 16:03
Všem dekuji

Všem.moc děkuji za nápady a zkušenosti, nestíhám odpovědět všem jednotlivé. Muž dnes Dobeše z práce velký nafukovací míč, tak ho zkusíme spolu s jiným úvazem v šátku, pak je případně na řadě houpací a točící křeslo. Hacca bohužel nepůjde, jelikož máme snížený strop a neunesl by to.
Ještě jednou diky. A těším se i na další vaše zkušenosti.

giraffe183
Nováček 6 příspěvků 01.02.19 16:49

@Blouby
A jaký bílý dům, nějaký specifický spotřebič, nebo přírodu? Já zkoušela pračku, déšť a oblohu a nic.

giraffe183
Nováček 6 příspěvků 01.02.19 16:49

@ludmilaadamkova
A jaký bílý dům, nějaký specifický spotřebič, nebo přírodu? Já zkoušela pračku, déšť a oblohu a nic

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Absurdistán jménem Most!: Tohle je reálný Luďan, zatím si vystačí bez dotací

Vidí tvůrci seriálu Most! do budoucnosti? Zdá se, že ano. V seriálem... číst dále >

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >