3tydeni miminko kolikrát denně um

Anonymní
3.9.20 07:23

3tydeni miminko kolikrát denně um

Ahoj prosím o radu. Malý ma 3 tydny. Byli jsme na babylove, ALE bolelo ho brisko tak jsme na beba comfort a vypada spokojenější, i když ho trápí predpokladam kazdy den ve stejný čas večer kolika. První dotaz zní za jak dlouho by se to bříško mohlo upravit, jsme na bebe 3den. A na obalu je napsane že ma jist 5davek denně. Malý ji co 3hodiny 130ml mléka. Přijde mi to hrozně moc. Snažila jsem se ho nechávat dyl aspon 4, nekdy se to povede ze tvrde usne ale v noci se stejné budí co 3hodky. Tak nevím jestli ho nechat trápit a řvát hlady a davat co 4 hodiny i když v noci to nejde, nebo mu davat co ty 3? Dekuju :) :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1461
3.9.20 07:38

Dávej mu kdy si řekne, snad na každém obalu je napsané, že dávkování a počet je jen orientační každé dítě je jiné, naše třeba v měsíci sní jenom 90ml. Nechat ho řvát hlady, no co ti mám na to říct..na bříško zkus dávat kapky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4754
3.9.20 08:06

Dej mu kolik chce. Mě zase dcera ve 3 měsících nevypila ani 120 ml… Těžko to do ní nacpu, a naopak ho přece nenechas brečet hlady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1798
3.9.20 08:09

Dávala bych po těch 3 hodinách, když má hlad a na bříško kup probiotika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
3.9.20 08:28

Ahoj, malý byl kojeny cca co 3 hodiny, jak jsme později přešli na UM, snažila jsem se to dodržovat stejne, ted jak je větší sám si řekne. Dávali jsme 90ml, jestli ti vypije tolik to nevadi, dokud bude spokojený. Až bude trochu větší uz se to bude lišit ty intervaly. Na bříško jsme dávali Biogaiu a mazat pupikem. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8346
3.9.20 08:42

Děti v tomto věku by měly pít po cca 3 hodinách. Určitě ho nenechavej hladového. V noci už část takto starých děti jedno jídlo vynechá, nebo udělá větší pauzu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
3.9.20 10:40

Na brisko probiotika, doporucuju biogaia nebo biopron baby. A jinak ja jsem teda krmila podle toho, jak mela hlad. Nekdy to bylo za dve hodiny, nekdy za ctyri, nekdy vypila 90 nekdy 130. Ty taky nejsi robot nekdy mas hlad vic nekdy min a pokazde chut na neco jineho. Ja uplne rostu tady z tech doporuceni musite krmit takhle a takhle tolik a tolik, vzdyt je to clovek ne robot

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
136
3.9.20 14:18

Podle obalu bych se neridila, vše je jen orientační. Malý jedl co 2hodiny! A doktorka mi řekla, že pokud nemá problémy, tak ať pije. A to jsem mu tu dávku i zvýšila aby pil po 3h a zbytek nikdy nedopil. Proste „nenazranec“ :D :mrgreen:
Na to bříško se zeptej doktorky nebo přímo v lékárně, jestli nějaké probiotika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29246
3.9.20 14:28

Holky mi jedly jednou po hodině a půl, podruhé po 4ech, 3ech, vypily, co vypily. Pokaždé jinak. Kup si espumisan, nebo něco takového na prdíky a dávej podle rozpisu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama