3týdenní miminko mi sní i 140-150 ml UM, není to moc ?

4.3.20 09:18

3týdenní miminko mi sní i 140-150 ml UM. Není to moc ?

Ahoj holky.. moje holčička ( 3 týdny ) vypije 140-150 ml 7× denně a kolikrát mi přijde, že by si ještě dala. Týden jsme plně na UM-Hipp Combiotik. Všude čtu, že by mělo miminko vypít kolem 700ml za den, včera dala litr.
Přijde mi to moc, nebo je to normální? Ještě me napadlo zda ji tohle mlíčko dostatečně zasytí. Párkrát už zvracela i nosem, ale dost hltá. Samozřejmě jsem ráda, že dlabe, ale bojím se aby neměla po čase bolení bříška nebo problémy se stolicí.
Máte někdo podobnou zkušenost? Předem děkuji. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

341
4.3.20 09:37

Já bych řekla, že je to na ní moc, ale každé dítě je jiné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
4.3.20 10:06
@LuciSofi píše:
Ahoj holky.. moje holčička ( 3 týdny ) vypije 140-150 ml 7× denně a kolikrát mi přijde, že by si ještě dala. Týden jsme plně na UM-Hipp Combiotik. Všude čtu, že by mělo miminko vypít kolem 700ml za den, včera dala litr.
Přijde mi to moc, nebo je to normální? Ještě me napadlo zda ji tohle mlíčko dostatečně zasytí. Párkrát už zvracela i nosem, ale dost hltá. Samozřejmě jsem ráda, že dlabe, ale bojím se aby neměla po čase bolení bříška nebo problémy se stolicí.
Máte někdo podobnou zkušenost? Předem děkuji. :srdce:

To je opravdu velká dávka, pro tak malé miminko. Jakou má malá váhu? Jinak, já jsem dceři ze začátku také dávala Hipp, ale byla po něm hladová a měla i zácpu. Co zkusit změnit mléko?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1064
4.3.20 10:07

Kolik vazi? myslim si, ze litr je hodne kvuli ledvinam.ci davas za mleko?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.3.20 10:21

Hipp Combiotik.. taky si myslím jestli není hladová. Zkusím se domluvit s pediatrem na změně mlicka. Jinak měla malá minulý týden 3600g

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1064
4.3.20 10:36

@LuciSofi zkus sunar.na tak malo kg je pres litr mlika strasne moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.3.20 11:16

Moc děkuji.. volala jsem doktorovi a mám ji dávat do vody méně UM ať je zavodněná. Tak nevím zda to pomůže. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7540
4.3.20 12:32
@LuciSofi píše:
Máte někdo podobnou zkušenost? Předem děkuji. :srdce:

Sní tolik, protože hltá!! A zvrací z překrmení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1064
4.3.20 14:02

Kolik direk ma v savicce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.3.20 14:28
@Kaci89 píše:
Kolik direk ma v savicce?

Jednu.. máme lahvicku 0+. Ani by mě nenapadlo ji dělat větší. :(
A při krmení dělám pauzy na odrihnuti :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.3.20 15:16

@Marile jaké mlicko Vám prosím pomohlo? Moc děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
4.3.20 16:08

Mame ted Kendamil. A zkousela si ty davky ubrat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6121
4.3.20 16:17

Já mám taky 3 týdenní mimi, a myslím, že toho sní podobně v jedné porci, akorát s tím rozdílem, že UM jen 100 a zbytek dopije moje. Akorát nedávám 7 porcí, ale tak 5 nebo max. 6, 7 nezvládáme, nebudím ho, když spí déle než 3 hodiny.
A taky dáváme HiPP.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
711
4.3.20 16:23

@LuciSofi já mám taky miminko 3tydny a tedy 150ml nevypije ani nahodou. Má taky HIPP a vypije max. 60ml.Pije tedy přes den po 2h, v noci vydrží i 5h. Chtela jsem mu to natahnout pres den na 3h a zvýšit dávky, ale blinkal mi. Davam tedy míň a častěji. Prijde mi, že když ti blinka, snížila bych dávky a krmila častěji přes den. V noci bych ji natáhla tu dobu. Jinak na bolení briska dávám preventivne BioGaiu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.3.20 17:40

Moc děkuji za odpovědi.. když ji dám méně tak vydrží max hodinku a to ji ještě chudáka uspávám pač vztekle cumla rucicky a pusinkou hledá. V noci nevydrží ani 3 hodiny.. 5 hodin na byl zázrak :(
Probiotika prý zatím nemám kupovat, ale tu BioGaiu asi zvážím :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama