3týdenní miminko chce být neustále kojeno

28.4.20 18:07

3tydenni miminko, neustale chce byt kojeno

Zdravim, mam dotaz ohledne 3tydenniho miminka. Zhruba poslednich 6 dni chce byt neustale kojeno. Neusne jinak, nez u prsa (musim kojit v posteli v leze, protoze pri snaze spici miminko prenest nebo polozit do postylky, se hned probudi a place). V noci spinka pekne, vzbudi se jen dvakrat na krmeni, to je behem 15 min nakojeno a spi. Ale pres den spi tak dvakrat po pul hodince. Pres den kojim treba i 2 hodiny, usina u toho, ale kdykoliv ji oddelam od prsa, tak se vzbudi a place. Chovat se nechce, v postylce nevydrzi lezet aniz by neplakalo. Nekdo prosim nejakou radu? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2395
28.4.20 18:11

Radu nemam, nemyslim si, ze by byla potreba. Tohle je celkem normalni chovani takto stareho miminka. A za takovy spanek co by jine matky daly!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13292
28.4.20 18:13

@KarličkaKK no mně to děti dělaly a časem je to přešlo. Výdrž, je to normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7596
28.4.20 18:15

Co zkusit dudlik? Jak se nakoji položit, a dát dudlik..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.4.20 18:16

@Katcha spis jsem premyslela, jestli nemam pres den malo mleka, ze ma porad hlad, porad hleda pusinkou prso..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.4.20 18:18

@mackA159 to jsme zkouseli, asi 4 ruzne typy a nechce to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.4.20 18:26

Jak kdybych cetla o nasi male, akorat ta nespala poradne ani v noci, takze skoncila u nas v posteli a ja se pri spani nesmela hnout, aby se nevzbudila driv nez za dve/tri hodiny. Pres den kojeni + spanek, pak hodina skakani na mici se strasnym revem, a tak porad dokola. Dudlik nevzala do pul roku do pusy. Ve trech mesicich si konecne vydrzela chvilku hrat a nepotrebovala uz porad chovat nebo kojit. Pak pomohly prikrmy ;) Jedina rada je vydrzet, ono to prejde :hug: Ale chapu, ze to clovek slyset nechce :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3208
28.4.20 18:29

Prso nemá jen na jidlo. Uklidňuje ho, cítí se u tebe v bezpečí. Teprve si zvyká na život mimo tvé břicho a tohle mu pomáhá. Postupně se začne roskoukávat a zkoumat okolí a nebude kojení tolik potřeba. Je to normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4208
28.4.20 18:30

@KarličkaKK zkuste ten klasický retro dudlík. Mají ho v lékárnách nebo drogerii Teta. Myslím, že se jmenuje cumlik. Poradila mi ho doktorka, že tento dudel většinou děti vezmou a i naše ho vzala. Malá tě má přes den jako živý dudel pro uklidnění a bude to horší a horsi. Čas 2 hodiny kojení vtahu je blbost, to prostě nejí a jen se uklidňuje „dudlem“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2819
28.4.20 19:19

Je to normální.. Můžeš zkusit šátek a nosit ji, prostě nechce být odložena a potřebuje Tvou neustálou blízkost.. A buď ráda, že Ti stimuluje laktaci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
843
28.4.20 19:23

Dudlík bych nedávala. Moje děti se taky kojily dlouho a často ze začátku. Nakojila bych a pak vzala na procházku do kočárku, to mi pak spaly i dlouho potom, co jsme dojeli domů,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.20 19:27

Tohle bylo u prvního syna naprosto normální. Kojila jsem furt, měla u toho sluchátko v uchu a sledovala seriály, anebo četla knížku. Přečetla a zkoukla jsem toho dost :-)
Dudlík jsem nedávala.
Jo a spal jen v jedoucím kočárku nebo v šátku, takže jsem nachodila hromadu km s kočárkem a taky jsem si u toho četla.

• Citovat
  • Nahlásit
7596
28.4.20 20:02
@Mallorka píše:
@KarličkaKK zkuste ten klasický retro dudlík. Mají ho v lékárnách nebo drogerii Teta. Myslím, že se jmenuje cumlik. Poradila mi ho doktorka, že tento dudel většinou děti vezmou a i naše ho vzala. Malá tě má přes den jako živý dudel pro uklidnění a bude to horší a horsi. Čas 2 hodiny kojení vtahu je blbost, to prostě nejí a jen se uklidňuje „dudlem“

Přesně, retro dudlik většinou vezmou… Radši dudlik než mít díte celý den na sobě poveseny jak prisavku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4208
28.4.20 20:28

@mackA159 přesně tak. A bude to čím dál horší. Uklidní ho jen koza, přes den, v noci až polezou zuby. Retro dudel a je klid

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2047
28.4.20 20:30

Pokud to dávají tvoje prsa, tak si k tomu pusť seriál nebo vezmi knížku a užívej si ten havaj :lol: Miminku to neškodí, spíš prospívá.

Pokud to nesneseš, treba tě z toho bolí prsa, tak budeš muset najít náhradu… Dudlík, šátek, kocar… Ideálně takovou, kterou zvládneš dlouhodobě (aspoň pár měsíců), takže třeba místo chození po místnosti doporučuju šátek nebo míč, ať tě neboli zada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat