3x Tatínci potrat nebo ne

Anonymní
3.6.21 18:18

3x Tatínci-potrat nebo ne

Dobrý den… Asi mne tu hodně lidí odsoudí.. Ale jsem upřímně v koncích a nevím kudy kam… Po rozchodu s přítelem jsem si asi potřebovala něco dokázat.. A ani je to nezodpovědné ale měla jsem 3× chlapi v 1× týdnu.. Všechny znám dobře..Nikdy v životě jsem to ve svých 38 letech neudělala… Nikdy.. A teď.. Jsem těhotná… Zítra jdu k lékaři.. A nevím co dál… Ani jeden z nich dítě nechce.. Já teď buduju kariéru a pro dítě jsem vždycky chtěla úplnou rodinu.. Jít na potrat nebo ne? :( pořad se modlím zda by mi doktor byl schopen říci přesnější datum otěhotnění.. Možná by mne to uklidnilo a tatínka bych třeba nejak zlomila..aby tu pro toho prcka v budoucnu byl..1 datum poslední mensez byl 3.5. Konec 8.5..a cyklus mám cca 25-26 dní.. Ovulace byla 13,14.5..a sex.. 9,13, a 16.5..myslite že mi k tomu třeba poví gynekolog víc? :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21497
3.6.21 18:22

No v tvém věku to muze byt poslední šance na dítě. Ale přesný datum ti Dr neřekne, pokud to bylo v jednom týdnu. To leda po porodu test dna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1513
3.6.21 18:24

Přesně tak, v takhle malým rozestupu nikdy nepoznáš, kdo je otec, leda pak až z těch testů DNA. Btw ani s jedním si neměla ochranu? Nebo jak? To ses nebála?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
708
3.6.21 18:25

Za poběhlictví odsuzovat nebudu… ale proč proboha nepoužiješ ochranu, když spíš s tolika muži?
Teď to určitě nezjistíš, max test DNA… ale pokud dítě ani jeden nechce, měla bys spíš přemýšlet, zda to dítě chceš vychovávat sama, což je nejvíc pravděpodobná varianta (a v Tvém věku dost možná poslední šance) nebo zda na to nemáš a půjdeš na potrat. S tatínkem bych teda spíše nepočítala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2157
3.6.21 18:26

Tak to mohl byt klidně každý z nich. Ten první asi méně pravděpodobně bych řekla. Na druhem místě ten poslední a na prvním místě ten prostřední :lol: :lol: :lol: ale jako dobre ty :mrgreen:

A to dítě si nech, neblbni. A ještě v tom věku, to je opravdu nejvyšší čas. :kytka: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.21 18:27

A test na pohlavni nemoci. Evidentne vsichni 4 tohle moc neresite. Jestli kazdy z nich taky spal se 3, tak to to je grupac v 10 lidech.

• Citovat
  • Nahlásit
32127
3.6.21 18:28
@Anonymní píše:
Dobrý den… Asi mne tu hodně lidí odsoudí.. Ale jsem upřímně v koncích a nevím kudy kam… Po rozchodu s přítelem jsem si asi potřebovala něco dokázat.. A ani je to nezodpovědné ale měla jsem 3× chlapi v 1× týdnu.. Všechny znám dobře..Nikdy v životě jsem to ve svých 38 letech neudělala… Nikdy.. A teď.. Jsem těhotná… Zítra jdu k lékaři.. A nevím co dál… Ani jeden z nich dítě nechce.. Já teď buduju kariéru a pro dítě jsem vždycky chtěla úplnou rodinu.. Jít na potrat nebo ne? :( pořad se modlím zda by mi doktor byl schopen říci přesnější datum otěhotnění.. Možná by mne to uklidnilo a tatínka bych třeba nejak zlomila..aby tu pro toho prcka v budoucnu byl..1 datum poslední mensez byl 3.5. Konec 8.5..a cyklus mám cca 25-26 dní.. Ovulace byla 13,14.5..a sex.. 9,13, a 16.5..myslite že mi k tomu třeba poví gynekolog víc? :roll:

Tipuju Tatínka č.2 anebo Tatínka č.3. 8)

Dítě bych si ve 38 letech nechala, výbavičku mohou nakoupit všichni 3 a pak jedině testy otcovství a uvidí se, kdo bude platit alíky a vozit kočárek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1513
3.6.21 18:28
@Semtex píše:
Tak to mohl byt klidně každý z nich. Ten první asi méně pravděpodobně bych řekla. Na druhem místě ten poslední a na prvním místě ten prostřední :lol: :lol: :lol: ale jako dobre ty :mrgreen:A to dítě si nech, neblbni. A ještě v tom věku, to je opravdu nejvyšší čas. :kytka: :mavam:

No a to za předpokladu, že opravdu ví přesně, kdy ovulace byla a nemá to jen z nějaký apky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
3.6.21 18:29

@DandátkoP zní to hloupě ale nějak mi to prostě v tu chvíli nedošlo… Pár drinku s člověk nepřemýšlí… A teď příště nevim.. Za každou cenu dítě a nebude znát tátu nebo potrat.. Jsem fakt v koncích… Holt jsem blbá.. Vím to..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32127
3.6.21 18:30
@Semtex píše:
Tak to mohl byt klidně každý z nich. Ten první asi méně pravděpodobně bych řekla. Na druhem místě ten poslední a na prvním místě ten prostřední :lol: :lol: :lol: ale jako dobre ty :mrgreen:A to dítě si nech, neblbni. A ještě v tom věku, to je opravdu nejvyšší čas. :kytka: :mavam:

Dvojka a Trojka, tam bude záležet, jestli Dvojka má kvalitní a pohyblivé spermie, to nevíme právě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1513
3.6.21 18:30

@radulkaKK hele chapu, ze to nedojde 1, ale 3×? :)… ted uz je to stejne jedno no. Jestli to utahnes financne, dite bych si nechala, vek na to mas a jednou bys mohla litovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9890
3.6.21 18:32

Promiň nevěřím. Jako aby normální ženská souložila v jednom týdnu se 3 chlapy bez ochrany… byla při tom pokaždé opilá a náhodou otěhotněla… a po 6 letech si vzpomnela že má účet na miminu a šla to sem řešit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6543
3.6.21 18:37

Nechápu jak ji někdo může radit dítě si nechat. Co z něj vyroste? Ku.va jako z maminky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
3.6.21 18:38

@karkarka prostě se stane.. Ano teď bych si nafackovala ale bohužel pozdě..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25623
3.6.21 18:39

Z hlediska doby styků a ovulace je možné všechno. Spermie počkají. Takže otcem mohou být všichni tři. Doktor ti to nezjistí přesně. Utz má určitou úroveň přesnosti a ta se pohybuje +- několik dní. Takže ten ti nepomůže vůbec.
Hele, mně je taky 38. Rozhodla bych se podle sebe. Kdo je otcem bez genetiky nezjistis. Co ty? Už máš děti? Máš zázemí? Finance? Zdraví, chuť, energii, odvahu, případně pomoc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat