4-5 den po ket duch, 6 den nic

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
26.12.19 12:09

4-5 den po ket duch, 6 den nic

Ahoj holky, jdu si pro nazor… Dnes jsem 6 den po ket. Od 4 dne testuji. Vcera 5 den hned po namoceni duch silnejsi jako 4 den a dnes 6 den po ket da se rict negativni :roll: :,(. Zrejme to vypada, ze se embryjko prestalo vyvijet ze? Rikam si co jsem udelala spatne? Ach jo :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2336
26.12.19 12:11

A neměla jsi injekci Ovitrelle? Čtvrtý den po KET mi přijde brzo, aby byl duch na testu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 12:18

@jary1 v den transferu byl test negativni. Ano ovitrelle jsem mela. Uz jsem trikrat tehotna byla a 4den mela po ket ducha :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
26625
26.12.19 12:32

Tu pozitivitu způsobuje ovitrel, testuj až deset dní po KETu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10819
26.12.19 12:32

Testuješ, kdy nemáš. I kdyby na těch testech byla 4.den dálnice jako blázen, tak vypovídací hodnota je 0.
Z mého pohledu by bylo potřeba, aby ses dala psychicky do lepšího stavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 12:35

@Janli pisu, ze ovitrelle v den transferu byl pryc.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 12:35

@Sany80s rada nad zlato, dekuji…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 12:38

Taky jsem měla po ket 4 den ducha-muze to být…testovala ji stejným testem? Tady v tom malém HCG stačí víc pít a hned je duch pryč…testovala bych dal a zatím neztrácela hlavu.. jinak já měla silnější testy z odpoledního testování kdy jsem 2-3hodky nic nepila aby byla moč tmavá…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 12:40
@Anonymní píše:
Taky jsem měla po ket 4 den ducha-muze to být…testovala ji stejným testem? Tady v tom malém HCG stačí víc pít a hned je duch pryč…testovala bych dal a zatím neztrácela hlavu.. jinak já měla silnější testy z odpoledního testování kdy jsem 2-3hodky nic nepila aby byla moč tmavá…

Testovala jsem stejnym testem a bylo to z ranni moci, to jsem vlastne nepila. No dalsi zkusim zitra. Dekuji za podporu :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
10819
26.12.19 12:40
@Anonymní píše:

Bohužel, to co děláš, ukazuje na to, že už tě to pohlcuje nad únosnou míru. Psychika je příšerně důležitá a z mého pohledu je i nejobtížněji řešitelná.
první věc je uvedomit si, že už je něco nad míru prospěšnou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26625
26.12.19 12:43
@Anonymní píše:

A co chceš poradit? Je spousta důvodů proč netestovat zbytečně brzo, a tohle je typický případ. Co jsi udělala špatně? To myslíš vážně? Kdyby se daly dohledat chyby, které vedou k zániku embrya, tak by to bylo na Nobelovku. Mátě udělané PGD?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 12:47
@Anonymní píše:
Testovala jsem stejnym testem a bylo to z ranni moci, to jsem vlastne nepila. No dalsi zkusim zitra. Dekuji za podporu :hug:

Zkus :palec: držím pěsti…

• Citovat
  • Nahlásit
7718
26.12.19 12:51
@Anonymní píše:

Ale ma pravdu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1217
26.12.19 18:03

Já jsem taky testovala od 6 dne. Ale ovitrile jsem nepíchala. A zaváděly 6 denni embryo. Duch byl a čárka každý den sílila zítra 15 den jdu na krev. Po ovitrile bych testovala nejdřív 10 den. Je divné že je z těla v den ketu pryč, když má vyprchávat cca 10 dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 18:44

@misicka455 kazde vyprchá jinak rychle…některé ho mají pátý den pryč jiné ho mají ještě 12 den…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat