4 den vynechání MS, Gynekologie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
FigiS
Nováček 5 příspěvků 05.12.17 16:49
4 den vynechání MS, Gynekologie

Ahoj holky, myslíte že 4den vynechání MS gynekoložka pozná jestli jsem těhotná nebo ne?

Reakce:
Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 05.12.17 16:51

@FigiS ne. Zalezi kdy si mela ovulaci ale je to brzo a uplne zbytecna navsteva.

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 05.12.17 16:53

Z krve ano..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.17 16:54
a kdy udělat TT po vynechání MS

A když nevím kdy jsem měla ovulaci tak kdy má cenu si udělat TT, poslední MS 2.11.2017 :nevim:

Helileli
Závislačka 3055 příspěvků 05.12.17 16:59

Stejně tak může, nemusí. Test z moci by po vynechání měl být dostatečně průkazný. Test z krve zcela spolehlivý.

Soňa Zacharová
Nováček 05.12.17 17:05

@FigiS Zajdi si na gyndu buď ti vezmou jen krev nebo udělají utz. Já u prvních dvou dětech hned po vynechání šla k dr a už viděl že jsem těhotná s prvním jsem byla v 7 týdnu a u druhé jsem byla v 6 tt. Minulý měsíc po vynechání jsem byla v 5tt vždy to viděl na ultrazvuku.

lachtanice86
Kelišová 6671 příspěvků 05.12.17 17:35

Tak udělej test.

ivašot.
Kelišová 6762 příspěvků 05.12.17 18:03

Udělala bych si test a nikam nechodila ještě aspoň 14 dní :nevim:

FigiS
Nováček 5 příspěvků 05.12.17 18:16

Mám bohužel fyzicky náročnou práci proto chci jít co nejdříve k lékaři

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10972 příspěvků 05.12.17 18:24

@FigiS i tak nejdříve test. Uz by byl pozitivní. A pak dr - neuvidí jestli těhotenství prosperuje, ale možná uz bude vacek.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tetování roku: Řepka chtěl mít na paži Kristelovou, dostal Krainovou!

Mělo to být vyznání lásky, prostřednictvím kterého všem dokáže, že právě... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >