4. den zpoždění a křeče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.18 08:32
4 den zpoždění a křeče

Ahoj holky dneska je to 4 dny co mám zpoždění tehu test negativní. Dokonce i ten digitální clearblue který by měl byt dobry. No dneska křeče v podbřišku cca asi 3 mi. Pak dobre. Celkově mne poboliva podbrisek a de mi to až do zad. Jinak v září MS nedošla kvuli cyste. Říjen normálně. A teď zas tohle. O miminko se snažíme takže myslíte že bych mohla být ikdyz testy jsou negativní. V úterý jdu k lékaři :think:

Reakce:
Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2485 příspěvků 29.11.18 09:54

Pokud byla pozdeji ovulace, mozne to je…ale moc bych na to nespolihala…budes muset pockat, dr ti nic jeste nerekne…max z krve ;) bud MS dojde a nebo ne, testy negativni…sla bych pak k dr, muze to byt zase cysta, nekdo na to trpi no…at to dobre dopadne ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Kazma nesplnil slib! Místo práce se jen baví a fanoušky nudí k smrti a kopíruje komika

Dříve svými kontroverzními kousky přiváděl lidi k šílenství, dnes je nudí k... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >