4. den zpoždění ms, test negativní a bt 37.1.

15
28.4.17 06:04

4 den zpozdeni ms test negativni a bt 37.1

Ahoj holky, jdu k vam pro radu nez vyrazim k dr mam ms poslednich cca 5let pravidelnou po 28 dnech a ted uz 4 den zpozdeni a BT po ranu 37,1 I kdyz nemerim pravidelne tak to asi nemuzu pocitat. V terminu ms sem mela takove bolesti do bricha jako kdyz to ma prijit rovnou sem si vzala dva prasky protoze mivam silene bolesti, ale neprislo a co jsem zkousela
test vcera negativni :roll: prosim mate nektera zkusenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1468
28.4.17 07:31

No kamarátka na tom bola rovnako, len teda nemerala bt a nakoniec zrejme ovulovala o 2 týždne neskôr zhruba v termíne ms a teraz už je 25.tt :D Inak bol graf bt normálny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
28.4.17 07:45

No ja prave nemerim vubec pravidelne takze co se tyce BT asi se na to nemuzu spolehat. Jen me je divny ty negativni testy a prsa me nijak neboli jen to bricho a zada jako na ms

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1468
28.4.17 08:24

Aha, tak ak nemáš záznam z celého cyklu, tak bt nie je smerodajná. Môže to byť nastupujúca viróza aj oneskorená ovulácia a prípadné tehotenstvo. A ďalšie veci… otestuj za týždeň ak ms nedorazí a potom by som zašla za doktorom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.4.17 10:06

BT jsem si neměřila, ale pozitivní test jsem měla až po týdnu zpoždění, den předtím ještě negativní. Bolesti jsem měla přesně jako na MS, byla jsem si jistá že to dostanu. Vzala jsem si Ibalgin a víkend jsem propařila na vinobraní :lol: Ale vše bylo v pořádku, teď už mu je 10 měsíců.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
28.4.17 11:24

No ja ted prijela od Dr rekla me ze tehu nevidi ale ani ze bych to mela dostat tak uvidim za par dnu test z rana negativni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.4.17 13:10

Ahojky jsem tady nová a nechtěla jsem zakládat další téma, mám přesně obtíže jako zakladatelka, u mě jen s tím rozdílem, že jsem v lednu vysadila HA a poté byla MS pravidelně po 28 dnech, měla jsem nasazený nosifol forte, abych se lépe zbavila hormonů a gynex na regeneraci. Po třech měsících jsem ty preparáty přestala oba současně užívat. MS jsem měla dostat 26.4. s přítelem jsme si zatím dávali pozor, ale v průběhu dubna už jsme si řekli, že už se nebudeme chránit a necháme tomu volný průběh. Většinou jsem poznala Ovu, protože jsem měla fakt velký bolesti v podbřišku, ale tentokrát jsem to buď nepostřehla nebo nebyla tak silná a já tudíž nevím kdy vlastně byla. (měla být 11.4.)
19.4. jsem měla velký bolesti v podbřišku, že jsem v práci u PC uplně zkoprněla a modlila jsem se abychom neměli výjezd ven, bylo to takové jako před MS, ale tlačilo mě až v konečníku, že když jsem dosedla na židli tak to bylo jak kdybych si sedla na násadu od koštěte (pouze přirovnávám) :D Což jsem nikdy před tím neměla. Nepřikládala jsem tomu nic extra a od té doby mě střídavě píchá v podbřišku, ale jakoby po celém ne jen vaječníky a když zatnu břicho tak citím i vaječníky. Včera jsem volala na gynekologii, tak se mám 2.5. zastavit, ale nic mi neřekli. TT je negativní 10tka. Zkoušená už třikrát, vím, že je 4tý den zpoždění zatím málo ale proč ty bolesti v tom (pipinovým) bříšku? Když si tam sáhnu tak mám jen takový uplně malý množství bílého, nehrudkujícího nesvědivého výtoku, nebo jak to nazvat, na prádle nic, Při ovu mívám klasicky bílek (hlen) tohle není ono. Holky mějte krásný víkend a díky za jakoukoliv radu, nebo zkušenost :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9842
29.4.17 19:21

@Pavlička28 Ahoj. Máš jen 4 dny zpoždění může to být těmi prášky že si je vysadila ale taky to může být těhu nebo dalších plnno věcí… zkusila bych těst za pár dní…pokud by to bylo těhu tak dr nic neuvidí jedině ti může vzít krev na HCG

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.4.17 20:23

Právě proto, se ptám nebyly to prášky pouze vitamíny a jsou prostě divné ty bolesti no. Kvůli krvi tam právě chci jet, ale hlavně také aby doktorka vyloučila cystu nebo nějaký jiný problém. Vím že to je málo čtvrtý den, to bych nějak neřešila ale ty bolesti..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9842
29.4.17 20:26

@Pavlička28 No při těhu je normální takové píchání, dloubání, někdy i hodně velké píchnutí ale hned to přešlo vždy ne žádné křeče atd,.. ale jako cystu jsem měla několikrát a bolesti jsme měla jen když mi jednou jedna praskla ale nebyly nějaké velké

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.4.17 20:31

Přesně to co popisuješ dloubani a píchání, chvili napravo, chvíli nalevo, pak uprostred.. A třeba dva dny jo pak nic a zase se to opakuje. Když se treba zvedám tak mě tak pichne že musím chvíli počkat než se narovnam. Nemám velké bolesti, ale vytrvalé píchání sem tam ale už od 19.4. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9842
29.4.17 20:34

@Pavlička28 já bych zkusila třeba v pondělí ještě testík :nevim:..Některé holky tu píšou že byl pozitivní až 7 den někdo že neměl vůbec a byla těhu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.4.17 20:37

Určitě to zkusím než pojedu k paní doktorce. Právě že jsem četla že u některých holek se to vůbec neukázalo, tak s dalším testikem počkám. Kajko moc děkuju :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9842
29.4.17 20:41

@Pavlička28 Taky jsem četla že se vůbec neukázal pozitivní a přesto těhu byly.. :nevim: No prostě každý to máme jinak..někdy se to může stát.. tak držím palce at to dopadne jak si přeješ… nemáš vůbec zač :) :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.4.17 20:44
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama