4 dny po vynechané menstruaci a test stále negativní

13
15.7.21 15:10

4 dny po vynechane M/S test negativni

Ahoj, ovulacni test sem si delala 25.6 a hned 25.7 byl styk pote proběhl 28.6.

Menstruaci mam pravidelnou max +|- jeden den. Menstruaci sem mela mit 11.7. Ale nedorazila.
Dnes 15.7 mam tedy 4 dny zpoždění a bohuzel test negativni, obcas bolesti břicha jak kdybych to mela dostat.
Je tam jeste nejaka sance?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8457
15.7.21 20:36
@Angold píše:
Ahoj, ovulacni test sem si delala 25.6 a hned 25.7 byl styk pote proběhl 28.6.Menstruaci mam pravidelnou max +|- jeden den. Menstruaci sem mela mit 11.7. Ale nedorazila.
Dnes 15.7 mam tedy 4 dny zpoždění a bohuzel test negativni, obcas bolesti břicha jak kdybych to mela dostat.
Je tam jeste nejaka sance?

Ne.. rozházené hormony..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11606
15.7.21 21:50

Bohužel to už by si měla dálnice na testu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
16.7.21 11:41
@Kajka9 píše:

Ja volaĺa dnes doktorce a ta mi rekla ze je jeste brzy testovat tak zo nechapu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
16.7.21 11:44
@Kajka9 píše:

Ja dneska rano volala na gynda a tam mi rekli ze je jedte moc brzy tak Ja uz nevim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
16.7.21 12:09

@Kajka9 kdyz sem cetla ostatni diskuze kde treba také mely 5 dni zpoždění tak ji odpovídaly ze ma treba nízké hcg nebo tak.
Proc by Mi pak tedy doktorka rikala ze je jeste brzy az pockam tyden?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11606
16.7.21 13:08

@Angold tak jako jsou takové případy ale těch je opravdu dost málo…
Protože doktorka nemůže vědět ani kdy si měla ovulaci..a na nějaké vyšetření nebo řešení je opravdu brzo…
Já měla několikrát zpoždění a vždycky jsme volala k dr až 14 dní zpoždění..
Nicméně nikdy se nejednalo o tehu..
Jinak kolem 11 dpo už je hodně viditelný duch minimálně pokud víš opravdu že byla ovu.. ty už si kolik 20DPO to už by si měla dálnice jak blázen..i kdyby HCG nabihalo pomaleji tak minimálně slabší//…
Jako jsou ženy co jim neukaze test vůbec a těhotné jsou ale jak jsem psala těch je málo…
Takže Počky pár dní a kdyžtak zkus test znova nebo zajdi do nemocnice na krev jako samoplatce stojí to cca 200 kč a budeš mít jasno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
16.7.21 15:41
@Kajka9 píše:
@Angold tak jako jsou takové případy ale těch je opravdu dost málo…
Protože doktorka nemůže vědět ani kdy si měla ovulaci..a na nějaké vyšetření nebo řešení je opravdu brzo…
Já měla několikrát zpoždění a vždycky jsme volala k dr až 14 dní zpoždění..
Nicméně nikdy se nejednalo o tehu..
Jinak kolem 11 dpo už je hodně viditelný duch minimálně pokud víš opravdu že byla ovu.. ty už si kolik 20DPO to už by si měla dálnice jak blázen..i kdyby HCG nabihalo pomaleji tak minimálně slabší//…
Jako jsou ženy co jim neukaze test vůbec a těhotné jsou ale jak jsem psala těch je málo…
Takže Počky pár dní a kdyžtak zkus test znova nebo zajdi do nemocnice na krev jako samoplatce stojí to cca 200 kč a budeš mít jasno

Jakoby Ja taky vlastne nevin kdy Presne byla… ale kazdopadne zpozdeni sem nikdy nemela. A jinak neni pravda ze 11 dpo uz je duch kamaradka mela ducha az 18 dpo.. a tehotna je 😂 i kamoska mi rekla ze se ovulace proste mohla jen posunout a ze je jeste brzy at pockam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11606
16.7.21 22:40

@Angold tak ale ty si nenapsala že nevím přesně kdy byla ovu to je pak něco jiného…ja taky s první otehotnela až někdy kolem ms.. dělala jsem si test 45dc a slabé// ale já měla rozhazene cyklus v tu dobu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
16.7.21 22:45
@Kajka9 píše:
@Angold tak ale ty si nenapsala že nevím přesně kdy byla ovu to je pak něco jiného…ja taky s první otehotnela až někdy kolem ms.. dělala jsem si test 45dc a slabé// ale já měla rozhazene cyklus v tu dobu

Delala sem si test ovu, ale nebyly tam stejne silny čárky ba naopak byla docela slabé videt Takze mohla byt ovu jindy a tim padem to mohla 25 bo 28 vyjit a jeste je na test brzy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11606
16.7.21 23:34

@Angold no tak pokud nebyly pozitivní tak ovu nebyla.. Já jsem právě z tvého dotazu vyčetla že prostě byl pozitivní a že si měla ovu
A později jste sex neměly? Hele jako teoreticky spermie počkají až 5 dní jsou i takové případy ale raději bych s tím nepočítala.. zkus test za pár dní pokud ms nepřijde citlivost 10…
Ale pokud si do teď měla pravidelný cyklus tak si myslím že by se to tak moc posunout nemělo ale uvidíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
16.7.21 23:36

@Kajka9 vsak ovu se mohla posunout o par dni tudiz toho 28.6 by to jeste slo neee? Nevim pockam do pondeli a udelam test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11606
16.7.21 23:41

@Angold no právě ekdybysi měla ovu28 tak je to pořád hodně dpo a měla by si fakt pozitivní test proto se ptám jestli jste měly sex ještě pak nebo si mohla mít ovulaci ještě později a otěhotnět že styku 28 ale mít ji třeba až za 5 dní) ale toto už je málo pravděpodobná verze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat