4 dny zpoždění ms a negativní těhu test z krve

Anonymní
25.6.21 15:21

4 dny spoždění ms a negativní těhu test z krve

Dobrý den chtěla bych se zeptat zda mohu být těhotná i přes negativní test z krve vždy mám ms pravidelnou na den poslední ms byla 20.5 teď měla být 21.6 ale stále nic takže meškám dnes 4 den včera mi odebíralá paní doktorka krev a řekla že je negativní poté mě poslala na gyn… Do nemocnice tam byl mladí doktor který semnou nějak nechtěl komunikovat a celkový výšetření trvalo asi 5 minut…pobolívá mě v podbřišku tak týden a je mi nevolno podle ut mi řekl že tam nic zvláštního není takže není co řešit to bylo vše co mi řekl tak sem se zeptalala jestli by teda ms měla přijít tak prý by měla jenže jak se znám tak bych už měla silné křeče několik dný před… Nechránený styk mám už 8 měsícu a nikdy se mi nic podobného nestalo..myslíte že i přes negativní test z krve se muže jednat o těhu? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31835
25.6.21 15:28

Myslím, že nejde o těhotenství. Proč tě lékařka odeslala do špitálu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9721
25.6.21 15:35

Ne, nejsi těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.21 15:36

@Fiducia paní doktorka si myslela žen sem těhu už před několika dny kdy mě vyšetrovala a ptala se mě jaké mám potiže tak jsme se domluvily že pokud ms nedorazí kdy ma ze mám přijít na krev a po odebrání mě ihned poslala tam mi pan doktor zdělil že těhu nejsem

• Citovat
  • Nahlásit
1574
25.6.21 15:44

Tyjo, ani se nedivím, že nechtěl komunikovat, vždyť takové zpoždění je poměrně běžné a kdyby kvůli tomu každý běžel do nemocnice… Zkus to vzít trochu klidněji a res to až po roce, že se objednat do car nebo to budeš řešit se svojí gynekolozkou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.21 15:49

@Janee19 Děkuji za radu já právě říkalá lekářce že si myslím že se opozdila ms třeba stresem ale trvala natom abych tam zašla a na odběru krve též protože opravdu mám ms pravidelnou moc krát děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
31835
25.6.21 15:57
@Anonymní píše:
@Fiducia paní doktorka si myslela žen sem těhu už před několika dny kdy mě vyšetrovala a ptala se mě jaké mám potiže tak jsme se domluvily že pokud ms nedorazí kdy ma ze mám přijít na krev a po odebrání mě ihned poslala tam mi pan doktor zdělil že těhu nejsem

A máš nějaké potíže? Nechápu, proč by tě posílala na gynekologickou ambulanci s čerstvým těhotenstvím :think:
Hcg negativní, na ultrazvuku nic, co tam s tebou měli dělat? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1574
25.6.21 16:27
@Anonymní píše:
@Janee19 Děkuji za radu já právě říkalá lekářce že si myslím že se opozdila ms třeba stresem ale trvala natom abych tam zašla a na odběru krve též protože opravdu mám ms pravidelnou moc krát děkuji.

A tos tam pred tim byla proč? Doporučuji chodit na preventivní kontroly a více se zbytečně nestresovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.21 17:13

@Janee19 měla jsem nějaké bakterie v moči proto jsem tam byla předtím.. a na gyn.. mě poslala skrs to že asi 8 den po ovu jsen měla hnedý výtok a druhý den slabé krvacení trvalo to 3 dny myslela si že by mohlo jít o uhniždovaní proto mi odebírála i krev a poslala mě na tu ambulanci :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.21 20:43

@Fiducia o komentář víše napsaný duvod :)

• Citovat
  • Nahlásit
31835
26.6.21 21:04
@Anonymní píše:
@Janee19 měla jsem nějaké bakterie v moči proto jsem tam byla předtím.. a na gyn.. mě poslala skrs to že asi 8 den po ovu jsen měla hnedý výtok a druhý den slabé krvacení trvalo to 3 dny myslela si že by mohlo jít o uhniždovaní proto mi odebírála i krev a poslala mě na tu ambulanci :roll:

Díky :kytka: Pořád ale nechápu, co by s tebou měl ten lékař v té nemocnici dělat :nevim:
Na bakterie v moči se přeci chodí k praktikovi pro antibiotika. To jsi šla ke gynekoložce kvůli tomu špinění?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.21 22:13

@Fiducia ano kuly tomu špinění mě praktická lekářka poslala na gyn.. to já děkuji vám

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat