4 dny vynechání MS, může to být těhotenství?

Anonymní
7.7.20 23:33

4 dny vynechání MS, může to být těhotenství?

4 dny vynechává MS, bolí mě strašně záda, někdy se mi motá hlava nebo jsem malatna.
MS měla přijít 3.7, 4.7 takový slabší výtok s krví pak nic, jen motano hlavy, ale to může být i z tlaku.
Dnes opět výtok takový krémovo tvarohový a š krvi, ne moc krve, spíš slabe.
Tt nedělán, myslíte že můžu být těhotná??

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1198
7.7.20 23:39

Udělej si test a bude jasno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12899
7.7.20 23:47

To je tak těžký udělat test?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4432
7.7.20 23:51

50 na 50

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4254
8.7.20 00:19

Myslím že to bude zácpa. :mrgreen: Ne teď vážně, nemáme věšteckou kouli. :nevim: Takže základ je: udělat test, to samé by ti řekl i tvůj gynekolog, kdyby jsi tam zavolala. Nemyslím to zle, ale tyhle dotazy nemají ani špetku logiky, když se nad tím zamyslíš. :nevim: Kup si test, ráno ho počůrej a uvidíš. Pokud si chceš být 100% jistá, tak si zaplať jako samoplátce test HCG z krve. :nevim:
Hezký den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6728
8.7.20 08:58
@Anonymní píše:
4 dny vynechává MS, bolí mě strašně záda, někdy se mi motá hlava nebo jsem malatna.
MS měla přijít 3.7, 4.7 takový slabší výtok s krví pak nic, jen motano hlavy, ale to může být i z tlaku.
Dnes opět výtok takový krémovo tvarohový a š krvi, ne moc krve, spíš slabe.
Tt nedělán, myslíte že můžu být těhotná??

Co test?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1291
8.7.20 09:03

Na co test, tady se čeká že ji to vyvěštíme s křištálové koule, tak co by utrácela. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1582
8.7.20 10:50

Při tvém IQ bude lepší, když těhotná nebudeš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
8.7.20 14:05

Ahoj holky… ;) Prosím o radu mám dnes 5 den zpoždění testy si dělám od začátku Ob den včera mi vyšel test už hodně pozitivní. O proti předešlým kde byl jen viditelny duch. Nemám žádné příznaky kromě trochu citlivých prsou a bolesti podbřišku. Dneska jsem měla křeče jako by píchání celého břicha až do podbřišku udělala jsem si ještě jeden test a už byl slabší než včera. Může jít o potrat? děkuji :oops: :oops: :oops: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4254
8.7.20 15:55

@mamule42 Asi si koupím věšteckou kouli. A jedno kouknutí bude za 500 Kč. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4254
8.7.20 15:57

@zanka2 Nemusí to znamenat potrat. Prcek si tam může dělat místečko a tak se to může projevovat pícháním, ale klidně i křečí. Dále to pak mohou být i střeva. Ne nadarmo se těhotenství říká jiný stav. :mrgreen:
A josu ženy, které celé těhotenství nemají žádné příznaky. Já kdybych nebyla na IVF, tak nevím, že jsme těhotná. :mrgreen:
Hodně zdaru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3135
8.7.20 16:10

@zanka2

Testuj dál a uvidíš, jestli bude čárka dál slábnout nebo sílit.
Rozhodně neházej flintu do žita a nemysli černě!
Moč mohla být více naředěná a proto je čárka slabší.
Uvidíš, jak se to bude vyvíjet dál.
A k těm příznakům - v této fázi žádné příznaky nebývají, přicházejí až později a nemá je každá těhotná, jen některá - takže tímto se vůbec nestresuj. Naopak, užívej si, že nebleješ jak amina :-)
Gratuluju a držím palce.
Napiš, jak to dopadlo ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
8.7.20 18:31

@Whitedog je to možné měla jsem tu moč průhlednou skoro :roll: :roll: děkuji moc za povzbuzení k doktoru jdu až 29 dříve jsem nechtěla jít

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
8.7.20 18:33

@Maja25 :mavam: děkuji asi máte pravdu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3135
8.7.20 18:40

@zanka2

Tak pokud byla moč skoro průhledná, viděla bych problém v tom.
Zkus zase zítra ráno, věřím, že to bude ok :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama