4 dny zapomenutý prášek HA v 1.týdnu po MS, možnost otěhotnění

4
22.4.21 13:59

4 dny zapomenutý prášek HA v 1.tydnu po MS, možnost otěhotnění

Dobrý den, prosím o radu. V 1. Týdnu po MS jsem zapomněla si vzít 4 pilulky ha regulon. Beru už ji 5 let. Byla jsem zrovna na chalupě a prášky byly doma. Až jsem přijela tak jsem si je vzala a pak pokračovala v blistru. Už mám 3 dny zpoždění MS, mám si udělat test nebo počkat ještě? Moc děkuji. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
511
22.4.21 14:03

4 vynechané tablety jsou hodně, to už se o spolehlivosti nedá mluvit. Na test už je vhodná doba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20099
22.4.21 14:03

Pokud jsi měla nechráněný sex, tak je pravděpodobnost těhotenství celkem velká. Udělej si test a pokud bude negativní, tak za týden další. Čtyři zapomenutý prášky v prvním týdnu nezablokovaly ovulaci…,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1385
22.4.21 14:05

No pokud jsi i při vynechání 4 prasku souložila bez jine ochrany, tak ano, udělej si test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8238
22.4.21 14:06

Test si udělej. Jestli si měla pohlavní styk a nechranila se jinak tak můžeš být těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
662
22.4.21 16:32

No, obcas se stane ze nekdo neco bere 5 let a nevi, jak to funguje. :nevim: Sorry jako.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16471
22.4.21 16:55

Sex byl? Bez ochrany? Pak ano, můžeš být klidně těhotná. Test si udělej. Jen se divím, že někdo po 5letech nevi jak funguje ha

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
22.4.21 16:58

@lachtanice86 ano sex byl, jiná ochrana nebyla..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
22.4.21 17:31

@Janli Test negativní, menstruace nikde, tak počkám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.4.21 00:30

Taky beru HA v únoru jsem měla antibiotika a pak nějaký problémy HA jsem asi 5 dní nebrala a menstruace stále nepřišla test jsem si delala ale nevim zda tam něco vidím nebo jsem jen vyplasena vidím slabou 2 čárku ale opravdu slabou těhotenství sem opravdu neplanovala doma 2 deti :) :think: přidávám fotky zda někdo něco uvidí nebo mam jen hrozny strach z dalšího těhu. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
8238
24.4.21 11:42
@Anonymní píše:
Taky beru HA v únoru jsem měla antibiotika a pak nějaký problémy HA jsem asi 5 dní nebrala a menstruace stále nepřišla test jsem si delala ale nevim zda tam něco vidím nebo jsem jen vyplasena vidím slabou 2 čárku ale opravdu slabou těhotenství sem opravdu neplanovala doma 2 deti :) :think: přidávám fotky zda někdo něco uvidí nebo mam jen hrozny strach z dalšího těhu. :think:

Z února by to musela být už na testu dálnice. Antibiotika snižují učinek HA to je známá věc. A jina ochrana nebyla když jsi prasky ani nebrala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.4.21 11:59

Nene jiná ochrana nebyla. Proto ty obavy a od února co jsem měla antibiotika jsem den na to začala špinit (omlouvám se za vyraz) cca 14 dní pak týden nic pak zase sem špinila asi 4 dny a od té doby nic 9 teho jsem mela dostat MS ale jinde tak sem sla ke své dr. Ta tehu nepotvrdila jen ze mam zvýšenou sliznici na 10 mm.
Ale proč obavy na kontrolu sem sla v úterý před 14 ti dnama a víkend před tim byl pohlavní styk a občas mě píchá v podbřišku a ms stále nikde ani náznak. Proto sem zkusila test hned rano a přišlo my ze vidím čáru.

• Citovat
  • Nahlásit
245
24.4.21 12:05

@Ann94 - Pokud to do Tebe partner pustil, můžeš být těhotná. Počkej ještě několik dnů a potom si udělej test. Výsledek bude spolehlivější a možnost miniinterrupce tím nepromeškáš, kdyby byla zapotřebí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.4.21 12:27

Ano ta možnost tu je..
Ja cekam jen sem chtela znát další názor.. :)
Určitě by se s tím něco dalo dělat ale my jsme proti potratum ale moc vám děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat