4 dny zpozděná MS, test negativni...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mrs.bloud
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 13:57
4 dny zpozdena MS, test negativni...

Na kdy se objednat na gyndu, jestli tam neni cysta a podobne? Deset dni? Docela rada bych pockala, jestli to neprijde samo, ale zase pul roku cekat nechci:-) Koupila jsem nejaky zensky caj, to pomuze, ne?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
LvE
Kecalka 216 příspěvků 07.01.19 14:19

Ahoj, zajít můžeš…mně na gyndě řekli, žeto může být normální až 10 dní..ale ne každýměsíc asi.

Mrs.bloud
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 14:27

@LvE OK, dik, takze pockat deset a objednat se, ze jo?

LvE
Kecalka 216 příspěvků 07.01.19 14:41

objednala byh se už teď. Je to tvoje jistota. ;)

lucije28
Ukecaná baba ;) 1708 příspěvků 07.01.19 14:44

objednej se teď, pokud dostaneš MS, zrušíš návštěvu, pokud ne, uvidíš, zda je na UTZ vidět cysta nebo těhotenství :lol: . Čajem nejspíš nic nezkazíš, ale kontryhel se nedoporučuje v těhotenství.

Mrs.bloud
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 15:20

@LvE @lucije28 Aha, tak diky.) Jinak to tehu nebude:=( Bohuzel

LvE
Kecalka 216 příspěvků 07.01.19 16:39

Hlavně, aby se přišlo na to, proč to zpoždění.

Mrs.bloud
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 16:52

@LvE To Mela jsem pozdeji ovulaci, vim z utz. Jinak mam nizske amh, takze hrozi predcasnou menopauzou, plus jsem mela v lete cystu, takze to muze byt kdecim, neudelas nic. Jen nechci cekat 14 dni jako posledne, jestli tu ms dostanu, jestli tam je cysta, tak bych rada rovnou vyvolavacku, at se muzeme co nejdriv dal snazit

LvE
Kecalka 216 příspěvků 07.01.19 19:26

objednej se a nečekej.

Mrs.bloud
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 14:30

@LvE Konecne jsem se dovolala k dr., mam prijit v patek na krev a pak evetuelne vyvolavacka. Nevis kolik dni zpozdeni s negativni testem je jeste realne, ze bych mohla byt v tom?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 16:02

Dobrý den mohli by jste mi poradit? Pár dní před menstruací styk s mým přítelem a stala se nehoda… Myslíte že bych mohla otěhotnět? Menstruace má zpoždění… Je to asi 3-4 dny… Žádné příznaky nemám cítím se úplně stejně… Přítel mi i povídal, že je částečně neplodný. Co myslíte můžu být těhotná?

LvE
Kecalka 216 příspěvků 08.01.19 17:15

ahoj, nevím…ale někdo ti tady poradí myslím..
:)

LvE
Kecalka 216 příspěvků 08.01.19 17:16
@Anonymní píše:
Dobrý den mohli by jste mi poradit? Pár dní před menstruací styk s mým přítelem a stala se nehoda… Myslíte že bych mohla otěhotnět? Menstruace má zpoždění… Je to asi 3-4 dny… Žádné příznaky nemám cítím se úplně stejně… Přítel mi i povídal, že je částečně neplodný. Co myslíte můžu být těhotná?

ahoj, udělej si test.

Kajka9
Kelišová 5054 příspěvků 08.01.19 22:45
@Anonymní píše:

Polid to bylo pred ms a ty mas 4 dny zpozdeni test by ti to nejspis neukazal takže počkej cca tyden kup si test cytlivost 10 …Spíš si myslím že ses nervozni a tim sis oddalila ms i to se stava

Kajka9
Kelišová 5054 příspěvků 08.01.19 22:46

Urcite se objednej ted .. ja chodila po 14 dnech zpozdeni ..dostavala jsme vyvolavacky a pak nehormonalni leky (nemyslim HA)..brala jsme je cca 4 mesice pak jsme je vysadila a teď ji mám pravidelnou

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama