4 dny zpožděná ms, test negativní, je šance?

4
14.2.21 12:27

4 dny zpožděná ms, test negativní, je šance?

Ahoj ;) chtěla bych se zeptat a poradit jak jste to měly vy, poslední ms jsem měla 17.ledna pohlavní styk mame nechráněný, cyklus mám 25, nyní mám 4 dny zpoždění a testy zatím negativní.. myslíte, že by mohl test ještě něco ukázat? 8o :nevim:
Moc děkuji za odpovědi :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
14.2.21 13:03

Mne pri biochemickem tehotenstvi naznak druhe carky ukazal test 4 dny po meskani cyklu, carka ale nesilila a po 10 dnech prisel cyklus.
V nasledujicim cyklu jsem otehotnela, kdy tri dny po meskani cyklu byly carky skoro stejne silne, az me napadla myslenka dvojcat. Noo a dvojcata fakt cekam :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
160
1.3.21 18:34

@Clare98 můžu se zeptat jak si dopadla? Přišla ti ms?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
160
1.3.21 18:38

Mám podobný problém ms 30.1.ovulace pravděpodobně 12.2 nebo 13.2. A menstruace nikde mám zpoždění 2 dny a testy negativni první test 22.2 další 25.2. A poslední dnes..necitim žádné příznaky že by ms měla přijít a to mívám vždy už týden před ms bolesti v podbřišku…tak teda nevím tak by mě zajímalo zakladatelko jak si dopadla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
5.3.21 22:38

Ahoj, dopadlo to tak, že mi nakonec dorazila 9 den po očekávané ms no.. :zed:
A tak teď se snažíme od znova.. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
5.3.21 22:41

@Petulinka28 já taky necítila, že by měla přijít ms i když jsem měla zpoždění ten 8 den až na bolestiva prsa..
Negativní testy a už jsem měla strach co se děje.. dej mi pak vědět jak si dopadla ty :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
160
5.3.21 23:07

@Clare98 No já jsem dnes 6 den zpoždění a břicho cítím ale tak zvláštně nejsou to jakoby křeče před ms ale spíš mě pichá v podbřišku ale testy jsou negativni pořád takže mrchs určitě brzo přijde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
5.3.21 23:48

@Petulinka28 třeba ti to zpoždění způsobil strest a to je hned :/
Přeju ať se ti brzy ukáže //, já budu jen čekat jak tenhle měsíc dopadne :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...