4 dny zpoždění a nesílící duchové na testech

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
marieanne15
Povídálka 37 příspěvků 11.02.19 09:21
4 dny zpoždění a nesílící duchové na testech

Ahoj holky, víc hlav (a zkušenějších) víc ví, proto se na Vás chci obrátit s prosbou o radu. Již mám cca 4-tý den zpoždění (může to být 3-5, ovulaci jsem tento měsíc nesledovala). MS běžně chodí 26-28DC. Od 26 DC dělám testy, s tím, že tam jsou stále dušíkové (ale hodně slabí) a vůbec nesílí, spíše slábnou. Dělala jsem dnes ráno i CB digital a ukázal jasně negativní. Teď otázka, jedná se o biochemko, nebo jednalo se vůbec o počínající těhotenství? Nebo v tom může být i něco jiného (dělají takovéto duchy cysty)? Jen na okraj, MS nemám nikdy zpožděnou takto dlouho (vždy přišla načas, když jsem sledovala OVU). Snažíme se již rok a půl a toto je mé první zpoždění, takže víte jak to je (tonoucí se stébla chytá…)

Děkuji za postřehy…

Reakce:
marieanne15
Povídálka 37 příspěvků 11.02.19 09:23

Ještě přidávám foto testů (je to od zhora dolů)

Tichošlápek
Extra třída :D 12225 příspěvků 11.02.19 09:24

Řekla bych biochemko

michaela1310
Kecalka 424 příspěvků 11.02.19 09:32

Takové duchy spíše i trochu silnější jsem měla minulý rok. Po 10 ti dnech přišla MS. Ale nezoufej, za par týdnů rodím. Podařilo se za 2-3 pokusy znovu. Lepší když to takto odešlo tehdy samo silnější menstruací

lorelai947
Kecalka 357 příspěvků 11.02.19 09:43

Zpoždění můžeš mít taky kvůli nervům, nachlazení anebo kvůli milionu jiných věcí. Na těch tvých testech nevidím vůbec nic, bohužel. :(

beruska9
Extra třída :D 10900 příspěvků 11.02.19 09:46

Tezko rict…ale pokud nevis, kdy byla ovulace, tak pockej, ja treba mela s druhym opozdenou ovulaci a test v den normalne ocekavane ms jasne negativni, ani naznak ducha, po dalsim tydnu pozitivni (mezi jsem nedelala). Netestuj zbytecne kazdy den, vydrz aspon 3-4, idealne tyden a melo by to byt prukaznejsi

elinka90
Závislačka 2579 příspěvků 11.02.19 09:50

bohužel asi těhotná nejseš. po 4 dnech zpoždění by byly testy jasně pozitivní

marieanne15
Povídálka 37 příspěvků 11.02.19 09:51

@lorelai947 Jasný chápu, na těch fotkách blbé… duchové ale byli v limitu, vyskočili prakticky hned (a hezky růžový), viděl i manžel (a to na test koukal poprvé v životě). Po zaschnutí to prostě není tak dobře vidět no…

edit: tady foto, kde je ten spodni nejsilnejsi jeste vyfocen v limitu

Příspěvek upraven 11.02.19 v 10:13

marieanne15
Povídálka 37 příspěvků 11.02.19 09:55

@elinka90 no s tím tak nějak už počítám, že ms dorazí později, nepočítám, že by to vyšlo, to ne.

Dotaz je spíše na to, jestli to mohlo být biochemko (a můžu se radovat, že to aspoň nějak jde), nebo jestli takové duchy dělá (někomu udělalo) i něco jiného (někde jsem četla, že snad i cysta to může udělat)…

marieanne15
Povídálka 37 příspěvků 11.02.19 09:57

@beruska9 njn, vím, že to je chyba testovat často, nechala jsem se unést, po tak dlouhé době, jsem tomu moc nechtěla věřit (tím spíše mi to nedalo, jak byli slaboučcí)… Navíc myslím, že už je to stejně pasé (pokud to něco vůbec bylo). Nejsem z těch trpělivých no, co si budem povídat…

Adela.92
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 11.02.19 09:58

@marieanne15 Ahoj, uvidíš, třeba byla později ovu, já takové duchy měla taky, dokonce bych řekla o hodně silnější, ale ob den slábly, takže bylo jasno. Dostala jsem to pak asi po 10 dnech. Takže biochemko, došla jsem si radši i na krevní test, a hcg opravdu mizelo až do nuly :zed: Držím pěsti, ať se to u tebe podaří :)

lolink
Ukecaná baba ;) 1189 příspěvků 11.02.19 10:10
@elinka90 píše:
bohužel asi těhotná nejseš. po 4 dnech zpoždění by byly testy jasně pozitivní

To neni tak jasny. Kamosce to ted vyslo az po 14 dnech. Kazda jsme jina no…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >