4 dny zpoždění ms s užíváním antikoncepce

Anonymní
30.6.20 17:11

4 dny zpoždění ms s užíváním antikoncepce

Ahoj holky, je mi 16, antikoncepci beru už tak 4 měsíce. Moje ms má zpoždění už 4 dny :(. Dnes jsem si dělala těhotenský test a byl negativní, mám mu věřit? Nebo za jak dlouho si ho mám udělat abych věděla že nejsem stoprocentně těhotná? S přítelem máme nechráněný sex pokaždé a naposledy 2. den co jsem měla mít ms, proto ty obavy :zed:
Děkuju za odpovědi :mavam: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1051
30.6.20 17:16

Buď v pořádku, mi se to taky občas stalo. Že MS v pauze nedorazila, nebo dorazila 4-5 den. Pokud by však nepřišla, řeš to s gynekologem. A těhotná dle mě nebudeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3838
30.6.20 17:17

Nejspis nejsi těhotná, test už by to ukázal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
121
30.6.20 17:20

Antikoncepce jen 4 měsíce - může ti cyklus pěkně rozházet. Jestli chceš mít klid, tak si za pár dní udělej test znova. A pokud menstruace nepřijde, tak to řeš s gynekologem.
Jinak otěhotnět můžeš asi tak v prostřed cyklu +-14. den po menstruaci, proto sex těsně před menstruací nemá moc význam.
Pokud si chceš být ještě jistější, že určitě neotěhotníš, tak ať přítel používá i kondom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14188
30.6.20 17:26
@Myška321 píše:
Antikoncepce jen 4 měsíce - může ti cyklus pěkně rozházet. Jestli chceš mít klid, tak si za pár dní udělej test znova. A pokud menstruace nepřijde, tak to řeš s gynekologem.
Jinak otěhotnět můžeš asi tak v prostřed cyklu +-14. den po menstruaci, proto sex těsně před menstruací nemá moc význam.
Pokud si chceš být ještě jistější, že určitě neotěhotníš, tak ať přítel používá i kondom.

Pokud bere přesně Ha, pak neotěhotní. Protože nemá ovulaci, takže tyhle +- dny jsou pro ní fakt jen teorie.

Ono to většinou moc nefunguje ani při klasickém cyklu. Když ti řeknu, že jsem otěhotněla ze styku před MS, protože jsem měla posunutou ovulaci, tak bych na teorie fakt nesázela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama