4 dny zpoždění - může za to Stimulen?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

josslyn.n
Povídálka 12 příspěvků 04.09.18 07:51
4 dny zpoždění - může za to Stimulen?

Ahoj holky, snad mi tu poradíte. Asi 3 týdny zpátky jsem začala brát Stimulen a nyní mi menstruace mešká už 4 den. Asi týden zpátky jsem měla bolesti v podbřišku. 2 dny zpět také - nafouknuté břicho a myslela jsem, že už to přijde. A nic. Jinak nemám žádné příznaky, že bych to měla dostat. Včera jsem si dělala těhotenský test a byl negativní. Může mi MS meškat kvůli Stimulenu? Mám poslední 4 měsíce cyklus 24 dní, předtím to bylo pravidelně po 28 dnech, tak jestli mi to zase nesrovnal :nevim: Nemáte zkušenost?

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Válka o syny? Plekanec jim podřizuje kariéru, Vondráčková se ale k návratu do Česka nemá!

Hokejista Tomáš Plekanec se v Česku probírá nabídkami na budoucí angažmá,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >