4 dny zpoždění, výtok, tupá bolest podbřišku, test neg

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 21:26
4 dny zpoždění, výtok, tupá bolest podbřišku, test neg

Zdravím, vím, že je tu na toto téma hafo diskuzi, ale ptam se tu proto, že tam neni uvedeno to, jak nakonec dopadli, proto bych se nyní chtěla zeptat na zkušenosti ne na to jestli tehotna jsem nebo ne.. :).. Mám plus minus 33 denní cyklus poslední MS 3 května, ovulace někdy v půlce cyklu, snažili jsme se cely měsíc, ale mám už 5 dnů zpoždění, respektive už mám den po MS která nedorazila test dělaný vcera ráno ale negativní, možná pidi duch ale spíš ne.. Už asi vidím ty čárky všude :) ale už asi týden mám hustý výtok a tupou bolest v podbřišku, na stranach a večer v krizi.. Chtěla jsem se zeptat, jestli měl někdo podobnou zkušenost a bylo z toho těhotenství, k dr jdu ve středu. Moc prosím o zkušenosti.. Jak jste dopadli vy.. Děkuji moc :srdce: samozřejmě mimi chceme :hug: (oml. Se za anonymitu)

Reakce:
Kajka9
Závislačka 4413 příspěvků 09.06.19 22:28
@Anonymní píše:
Zdravím, vím, že je tu na toto téma hafo diskuzi, ale ptam se tu proto, že tam neni uvedeno to, jak nakonec dopadli, proto bych se nyní chtěla zeptat na zkušenosti ne na to jestli tehotna jsem nebo ne.. :).. Mám plus minus 33 denní cyklus poslední MS 3 května, ovulace někdy v půlce cyklu, snažili jsme se cely měsíc, ale mám už 5 dnů zpoždění, respektive už mám den po MS která nedorazila test dělaný vcera ráno ale negativní, možná pidi duch ale spíš ne.. Už asi vidím ty čárky všude :) ale už asi týden mám hustý výtok a tupou bolest v podbřišku, na stranach a večer v krizi.. Chtěla jsem se zeptat, jestli měl někdo podobnou zkušenost a bylo z toho těhotenství, k dr jdu ve středu. Moc prosím o zkušenosti.. Jak jste dopadli vy.. Děkuji moc :srdce: samozřejmě mimi chceme :hug: (oml. Se za anonymitu)

Tak teda já jsem to měla tak:
Začli jsem se (snažit) o miminko měla jsme nepravidelný cyklus ani jsem nevěděla kdy je ovu..
ani jsem nemyslela že jsme těhotná ale chtěla jsme si dát lék který se v těhu nesmí tak jsme si koupila i tt a řekla si že ho udělám a pak si dám ten lék a tam //… bylo to 44DC a byly slabé //..
takže pokud nevíš kdy přesně byla ovu a jen si to mylsíš mohla byt jen o pár dní později a byly by negativní testy… dělej test s cytlivostí 10 a ráno..
jinak mě píchalo ve spod asi týden…
nevím jestli ti toto pomůže no
jinak cyklus jsem měla tak 37-42 většinou a někdy normálně 30

DeeDee.518
Kecalka 271 příspěvků 09.06.19 22:53

Měla jsem v životě několikrát. Ani v jednom případě nešlo o těhotenství (a jsem si zcela jistá). Nevím, proč ke zpoždění došlo, ale nakonec do týdne menstruace přišla. Někdy se to děje. Tělo není stroj. Tak ještě počkejte. Buď to dostanete, nebo ne. Testovala bych kdyžtak třeba znovu za čtyři pět dní. Pokud by byl test pořád negativní a bolest neustupovala, nebo se naopak stupňovala, šla bych k lékaři. Obecně v případě nějaké větší nebo divné bolesti (to člověk obvykle sám vycítí, kdy je něco špatně) bych samozřejmě šla k lékaři ihned…

Uživatel je onlinehadraplanka
Kecalka 465 příspěvků 10.06.19 09:55

Přes rok nechráněného sexu, týdenní zpoždění jsem měla jen dvakrát. Poprvé jsem začala po pěti dnech špinit bez jakýchkoliv jiných příznaků a rozjela se menstruace. Podruhé jsem měla to samé, co ty. Množství výtoku se zvětšilo a hlavně sem tam mě přes den píchalo na stranách podbřišku. Taková tupá bodavá bolest. Po týdnu od vynechání se mi udělalo špatně a na testu přistávací dráha.

Váš příspěvek
Reklama