4 leté dítě nespí celou noc, pláče a budí se

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ajurka
Kecalka 101 příspěvků 06.03.18 02:03
4 leté dítě nespí celou noc pláče a budí se

Ahoj maminky chtěla bych se zeptat jeslti jste někdo řešil něco podobného.. malý se pořád budí v noci.. mám půlroční mimino a s tím se tolik nebudim jako s ním.. prostě vstane a brečí… Brečí protože chce čůrat… Brečí protože chce napít.. právě jsou dvě hodiny a on už mě probudil snad 3× a řve… Sám nespí brečí chce s náma… Neymslim si, že je to tím.. rodiče s námi také takhle spali v jedné posteli a neřešili toto… Přestane to…už jsem z toho vynervovana… A hlavne unavená.. nenechá mě vyspat 4 leté dítě a miminko spi :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Netopirek
Echt Kelišová 7901 příspěvků 06.03.18 03:14

Tak to jsem na tom obdobně. Jen já mám 2letou s 2měsíční.

U toho co jsem pátrala to může být regrese. Lehký spánek, zvyk.
Ty poslední dvě se nejlíp řeší přestěhováním do vlastního pokoje. U prvního se musí počkat až to přejde

ajurka
Kecalka 101 příspěvků 06.03.18 03:37

@Netopirek no je mi to blbé ale už dostal na prdel… Neda nám spát už od narození.. ale co mě nejvíce štve, že budí pořád malou..ta je vylekaná… :cert:

Netopirek
Echt Kelišová 7901 příspěvků 06.03.18 03:52

@ajurka přestěhovala bych ho do vlastního pokoje. V tomhle věku už by měl pochopit, že se ostatní taky potřebují vyspat. A třeba ho opravdu budíte. Mojí prostřední stačí když se jí ve spánku dotknu rukou a je vzhůru.

mrav
Neúnavná pisatelka 18092 příspěvků 06.03.18 04:52
@ajurka píše:
Ahoj maminky chtěla bych se zeptat jeslti jste někdo řešil něco podobného.. malý se pořád budí v noci.. mám půlroční mimino a s tím se tolik nebudim jako s ním.. prostě vstane a brečí… Brečí protože chce čůrat… Brečí protože chce napít.. právě jsou dvě hodiny a on už mě probudil snad 3× a řve… Sám nespí brečí chce s náma… Neymslim si, že je to tím.. rodiče s námi také takhle spali v jedné posteli a neřešili toto… Přestane to…už jsem z toho vynervovana… A hlavne unavená.. nenechá mě vyspat 4 leté dítě a miminko spi :zed:

Ahoj, vstáváš k miminku? Tak ho nakoj a pak malého vem k sobě do postele. Já mám dceru, 2 roky a 4 měsíce a za poslední týden třikrát vstávala v 1 ráno. Když jsem jí vzal k sobě, ještě usnula. Já vím, člověk je rozespalý a taky než usne…

Verun83
Echt Kelišová 8756 příspěvků 33 inzerátů 06.03.18 05:29

Prestehuj ho do jeho pokoje.

Soňa Zacharová
Nováček 06.03.18 06:51

@ajurka Zkus přestěhovat do vlastního pokoje. U nás to nepomáhá syn 3,5 roky se budí chodí k nám spát občas ho oblafnu kakaem tak zůstane u sebe. Dcera je pravý opak 2 roky ta spí a jen když ji něco bolí tak se vzbudí. Já jelikožjsem znovu těhotná tak jsem za noc s ním úplně ko.

Ivčis
Závislačka 3842 příspěvků 06.03.18 07:33

Muj syn ma čtyři a půl usne asi za 3 minuty po zalehnuti. Ale co tomu následuje je nekdy katastrofa. Mrci, brečí rika mi ze sem zlá, ze ho nemám ráda nechápu. Jsem s toho vyřízená. Kdyz se ho zeptám proc nechce jot spát tak mi řekne ze chce být celou noc vzhůru 8o. V noci spí celou noc az posledni měsíc co jsme se prestehovali do nového a máme ve společném pokoji všechny postele. Naši, dceřinu ta ma dva a půl roku a synovu. Vysvetlila jsem mu ze me v noci kope a pak mě boli záda. Když spal a neprelezl ke mě tak jsem ho pasovala uz na velkého chlapa, tak je spokojenej. Jenže ten večer pred usnutím je ocistec.

brumi
Kelišová 6519 příspěvků 06.03.18 07:39

Někdy pomůže dát do vlastního pokoje, ale neboj mám 5 letou a je úplně to stejné, pak mám jestě 3 letého a ten se budí taky hodně často, takže aby jsem se aspoň trochu vyspala malá má postel přisunutou k mé a malej leží přímo se mnou, oba spokojeni protože mě mohou držet za ruku kdykoliv…

Freya10
Kecalka 262 příspěvků 06.03.18 08:22

Ahojky. A já myslela, že jsem snad jediná „neschopná“ matka, která nenaučila své tříleté dítě normálně spát :lol: Dcera má tři a čtvrt roku a budí se v průměru tak 4× za noc. Napít, k nám do postele, čůrání, narovnat peřinu… a také místo, aby to řekla normálně, tak okamžitě spustí preventivní naštvaný vyrvál, jako bych jí snad z toho spánku rušila já, či co :zed: :lol: Takže radu nemám, ale jsem (sobecky) ráda, že to zas tak nenormální není :oops: :mrgreen:
P. S.:Spaní s námi nepomáhá - beru si ji většinou po prvním vzbuzení (okolo 2 hodiny v noci) na její žádost k nám a pokračuje to dále ve stejném duchu :lol:

Freya10
Kecalka 262 příspěvků 06.03.18 08:24

Ještě mě napadá - snad je to někdy přejde… a nebo se budou jejich budoucí partneři při první společné noci doooost divit, až je ty naše dětičky vzbudí na čůrání a narovnání peřiny :pankac: :mrgreen:

luci.no
Kecalka 353 příspěvků 06.03.18 09:34

Jakou mají vaše děti po takové noci náladu? U nás často dost bídnou :zed:

brumi
Kelišová 6519 příspěvků 06.03.18 09:50

@luci.no tak u nás mají normální, jelikož takto fungují od narození, ten co má 3 roky byl celkem snesitelné mimčo ohledně spánku sice se budil až do dvou let co hod ale starší nyní 5 let byla od narození na pic spáč, od narození neustále vzhůůru vždy zabrala jen na pár min a pak od cca 1 roku téměř do tří let usínala okolo 21 hod pak co chvíli vzhůru a úderem 3 ranní konečná. Teď taky může usnout jakkoliv pozdě klidně o půlnoci ale k půl 6 oči jak radary :D.

Netopirek
Echt Kelišová 7901 příspěvků 06.03.18 13:18

@luci.no protivná jak prase :cert: :pocitac:

ajurka
Kecalka 101 příspěvků 06.03.18 14:03

@brumi děti spí semnou na posteli.. právě nechce spat sam..

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Krym, místo, o němž se teď hodně mluví: Co tam vidět a jak se tam dostat?

Kauza Čapí hnízdo znovu rozvířila veřejné diskuze poté, co byla zveřejněna... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >