4 měsíce nechce jen UM z láhve

26.3.16 23:39

4 mesice nechce jen UM z láhve

Ahoj, chtela jsem se zeptat, moje mala 4 mesice najednou nechce UM z lahve. Predtim pila hezky, ted chce jedine MM nebo kasi. Nakonec jsem zkusila i UM ze lzicky a to mi vzala takze ji chutna. Nevim jestli ji nerostou zoubky, porad neco zuzla a tre si pestickama dasne. Byly jsme taky pred tydnem na ockovani Hexa + Synflorix, to jsme zvladly hezky, dva dny mela teploty k 38 a pak byl klid.
Dekuji za rady ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

pohlazeni
26.3.16 23:58

Tak ji davej jen mm. Aspon se ti zachova laktace.Nebo je tam neco dalsiho? proc davas um? :kytka: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
pohlazeni
27.3.16 00:00

A jinak : opakuje se to furt dokola, stejne marne: neockuj dve vakciny naraz :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
13291
27.3.16 05:34
@pohlazeni píše:
A jinak : opakuje se to furt dokola, stejne marne: neockuj dve vakciny naraz :zed:

Bych ty doktory kopla do…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.16 05:48

Podle Dr. jsme malo pribraly za mesic, tak mam nakojit a pad dokrmit UM. Uz predtim jsme meli davat na vecer i UM a to mi hezky vzala. Jinak porad ji jenom kojim, ted ma sice uz i kase ale vzdy ji jeste dokojim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3995
27.3.16 08:25

@TerezaZidkova pokud nehubne a je spokojena, tak se na UM vykasli. Ne kazdy ma tabulkové dite a musi přibírat pul kila za mesic. S UM si akorat zadelavas na problém s kojením :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pohlazeni
27.3.16 08:53
@TerezaZidkova píše:
Podle Dr. jsme malo pribraly za mesic, tak mam nakojit a pad dokrmit UM. Uz predtim jsme meli davat na vecer i UM a to mi hezky vzala. Jinak porad ji jenom kojim, ted ma sice uz i kase ale vzdy ji jeste dokojim.

Typicke :cert: To tvuj doktor nevi o zpusobech, jak navysit laktaci? Evidentne ne.Dite malo pribere, sup Um. Pro zajimavost: jaky byl ten vahovy prirustek, kvuli kteremu jsi mela dat dokrm? Bud rada, ze pije mm a um mu nedavej. Davej klidne zeleninu. Kasi davas g lahve nebo lzickou? Lzicka je lepsi. A posledni vec:vzdy prvne nakoj a pak teprve davej kasi nebo zeleninu, ne naopsk.

• Nahlásit
  • Citovat
1778
27.3.16 09:45

@TerezaZidkova skoda davat UM, kdyz mas mliko. Mala ma svuj rozum a vi, co je dobry ;) na doktorku bych se vybodla. Pokud ti pribira a nehubne, tak ji UM necpi. Ve 4m by ji MM melo stacit, kasi bych dala max vecer.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.16 10:26

Vse davame lzickou aby si zvykla. Pribrala 400g za ten mesic a pry je to malo, me ale prijde akorat zadny cvalik. Premyslela jsem uz i o zelenine ze by to bylo lepsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.16 10:29

A jeste k memu mlicku, snazim se kazdy den vypit hodne ciste vody a k tomu kojici caje, piju bilou kavu a Gravimilk a jeste snidam jogurt s konopnymi seminky ale mam pocit ze prsa jsou nalite vzdy jen kdyz mame delsi pauzu s jidlem (treba prochazka, spanek).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pohlazeni
27.3.16 11:40
@TerezaZidkova píše:
A jeste k memu mlicku, snazim se kazdy den vypit hodne ciste vody a k tomu kojici caje, piju bilou kavu a Gravimilk a jeste snidam jogurt s konopnymi seminky ale mam pocit ze prsa jsou nalite vzdy jen kdyz mame delsi pauzu s jidlem (treba prochazka, spanek).

Prsa se po urcite dobe uz nalevat prestanou. Mleko se spousti az po prisati miminka.

• Nahlásit
  • Citovat
pohlazeni
27.3.16 11:42
@TerezaZidkova píše:
Vse davame lzickou aby si zvykla. Pribrala 400g za ten mesic a pry je to malo, me ale prijde akorat zadny cvalik. Premyslela jsem uz i o zelenine ze by to bylo lepsi.

Smarjaaaa :zed: kvuli 400 g takova panika? Jako jo, neni to tabulkove, ale vim o silenejsich neprirustcich a maminka proste vic kojila a pridala zeleninu. Um vyhod.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama