4 měsíce po akutním císaři jsem opět těhotná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Name6
Nováček 9 příspěvků 16.04.19 13:45
4 měsíce po akutním císaři opět těhotná

Ahoj holky.
Nyní jsem 7 měsíců po porodu akutním císařským řezem a jsem v 11tt.
Moc Vas prosím, měla jste to tak některá taky? Jak to u Vás dopadlo? Jaké bylo těhotenství?

První porod dopadl špatně, tak mi prosím nepistě proč jsme se nechranili.

Přečtěte si článek: Porod císařským řezem a hojení poté

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
anjeliik
Stálice 56 příspěvků 16.04.19 13:53

Nemam primou zkusenost, ale moje sestrenice ma deti 13 mesicu po sobe. Prvni sel akutnim cisarem, u druheho byla hlidana jizva vice, ale mela to dobre. Druhe slo na svet planovanym cisarem v 38tt, těhotenství mela uplne ok. Pokud to mas dobre udělané, tak bych se toho nebala! Drzim palce

Name6
Nováček 9 příspěvků 16.04.19 13:55

@anjeliik dekuju hrozne moc! :srdce:

Uživatel je onlinepe-terka
Neúnavná pisatelka 18471 příspěvků 16.04.19 14:01
@Name6 píše:
@anjeliik dekuju hrozne moc! :srdce:

neboj, bude to dobré, jen budeš s velkou pravděpodobností rodit zase sekcí! A budou tě více hlídat :think:

1mila2
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 16.04.19 14:02

Mam deti necelych 13M od sebe. Ale obe jsou teda planovanym cisarem (akutni jsem mela uz 5let predtim). Vse bylo OK.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 14:07

Já jsem byla těhotná 6 měsíců po akutním císaři a musela jsem jít na přerušení.. záleží jakou máš jizvu…
jsem stejně blbá jako ty, varovali mě, že nesmím rok otěhotnět a stejně jsem to neuhlídala :(

Dana V
Zasloužilá kecalka 511 příspěvků 16.04.19 14:09

Mne dr po cisari rikala, ze idelani je, aby porody byly po sobe alespon 2 roky, aby se jizva stihla poradne zacelit. Ale rikala, ze kdyz otehotnim driv, bude se akorat jizva vice hlidat a muze to byt naprosto bez problemu. Tak bych se asi nebala

veria
Nadpozemská drbna 25016 příspěvků 16.04.19 14:13

Sestra má obě deti císařem přesně 13 měsíců od sebe a bez problému. :kytka:

Sashie
Ukecaná baba ;) 2215 příspěvků 16.04.19 14:22

Já jsem měla císař vloni v lednu, když jsme zjišťovali co a jak, tak nám doporučovali počkat aspoň půl roku. Jsou už jiné postupy při operaci, než bývaly. A je to strašně individuální. Takže tě budou víc hlídat, hodně záleží na tom, jak se hojíš. Jinak malému je 14 měsíců a jsem těhotná, 5.měsíc…:stuck_out_tongue_winking_eye:

1mila2
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 16.04.19 14:29
@Anonymní píše:
Já jsem byla těhotná 6 měsíců po akutním císaři a musela jsem jít na přerušení.. záleží jakou máš jizvu…
jsem stejně blbá jako ty, varovali mě, že nesmím rok otěhotnět a stejně jsem to neuhlídala :(

Proc by byla kazda, ktera ma deti rychle po sobe, hned blba? Ja si teda blba nepripadam :roll: spis naivni a slepe verici medicine :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 14:52
@1mila2 píše:
Proc by byla kazda, ktera ma deti rychle po sobe, hned blba? Ja si teda blba nepripadam :roll: spis naivni a slepe verici medicine :lol:

neříkám, že každý, která má děti rychle po sobě je blbá! já jsem prostě dostala poučení po císaři rok neotěhotnět a porušila jsem ho, moje tělo na to ještě nebylo připravené…

wewa
Ukecaná baba ;) 2370 příspěvků 16.04.19 16:09
@Anonymní píše:
neříkám, že každý, která má děti rychle po sobě je blbá! já jsem prostě dostala poučení po císaři rok neotěhotnět a porušila jsem ho, moje tělo na to ještě nebylo připravené…

No dobrý ale tady zakladatelce nedopadlo těhotenství dobře, takže napsat ji že si byla stejně blbá :roll: a to je úplně jiná situace :palec:

riccius
Povídálka 36 příspěvků 18.04.19 16:27

Proč se ptáš na emiminu laiků, když ti nejlépe poradí doktoři?

1mila2
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 18.04.19 17:02

@riccius doktor ji asi rekl ze ma pockat. To snad rekne kazdy, rozumny, doktor. Ale nepockala a tak ji zajima, kdo to zazil a jak dopadl.

Lioness34
Ukecaná baba ;) 2126 příspěvků 18.04.19 17:05
@Anonymní píše:
jsem stejně blbá jako ty, varovali mě, že nesmím rok otěhotnět a stejně jsem to neuhlídala :(

Já otěhotněla plánovane, dvě čárky na testu 6mesicu ani ne po akutní sekci a naprosto v pohodě. Žádné přerušení nebylo třeba a vše jsme zvládli nám pohodu. Žádné prudké pohyby a bude to ok.
Nevím jaké důvody jsi měla ty a v kolikatem týdnu jsi byla na přerušení, ale rozhodne neznamená 4mesice po sekci ze to je špatne a ze musí na přerušení. V pohodě a v klidu muže miminko donosit a být zdravé.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama