4měsíční chce pít po půl hodině

1336
14.6.13 12:34

4 měsíční chce pít po půl hodině

Ahoj holky, potřebuji se na něco zeptat. můj 4 měsíční syn mě začal zlobit při kojení. Pije vždycky tak 5 minut, pak se na mě začne nasmívat a už ho dál pít nedonutím. Za půl hoďky má ale zase hlad a chce pít znovu. Kamarádka mi radí, ať ho nechám vybrečet a dám mu třeba až za 2 hodiny, mně je ho ale líto. Myslíte, že to může mít i vliv na tvorbu mléka? Přijde mi, že poslední dobou mu hlavně večer mlíčko nestačí, pije z obou prs a pak se začne vztekat, jak kdyby už nic neteklo. Nevíte, co s tím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24621
14.6.13 12:35

Přikládat, přikládat - pokud je málo mlíka, tak tím se ho začne dělat víc.

Přes ten den - nemá jen žízeň? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1336
14.6.13 12:37

Netuším :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
14.6.13 12:37

Na tvorbu mléka to vliv má, budeš ho mít za pár dnů hafo :mrgreen:

Je to trochu vopruz, ale když si vzpomenu na ty sladký úsměvy, co na mě mimina v tomhle věku vrhaly, tak to se snad na něj ani nejde zlobit :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
14.6.13 12:38
@Pipet píše:
Přikládat, přikládat - pokud je málo mlíka, tak tím se ho začne dělat víc.Přes ten den - nemá jen žízeň? :nevim:

vida, to je pravda, je tepleji, mohla by to být žízeň, že se napije jen toho předního

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4637
14.6.13 12:41

Možná hasí žízeň, mladší syn se v teplých dnech choval stejně. A já mu vyhověla, ať si kamarádka zkusí dvě hodiny žíznit, jak jí bude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9090
14.6.13 12:42

@Lucista taky bych řekla, že má třeba jen žízeň. Přikládala bych jak si řekne. A kamarádku bych poslala do háje, to je fakt rada nad zlato, nechat plakat takového prcka, který si jnak „říct“ neumí, že něco chce.
Vliv na tvorbu to mít může, nejspíš se ti bude dělat mléka víc :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24621
14.6.13 12:44

Záleží, co si myslíš o tekutinách při plném kojení, já bych teda vyzkoušela dát mu lžičkou trochu vody, třeba bude spokojenější…
Kdybych totiž dávala cucat po půlhodině, za týden by mi to mlíko stříkalo i ušima.
A v noci spinká?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.6.13 12:56

Zkus vodičku, nebo čajík s glukopurem, at máš prsa jen na jídlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3409
14.6.13 13:14

Zkus tu vodu nebo čaj(ten nijak neslaď…stačí dětský ovocný nebo bylinkový…klidně dej feniklový)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26011
14.6.13 13:44

V podobném počasí jsem měla malého na prsu 3× za hodinu. vodu po lžičce nezvládal a nechtěl, flašku nevim proč bych mu měla dávat. kojení je jednodušší.
Kojit podle potřeby…toť mé heslo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
613
14.6.13 13:48

Ja jsem zkusila dat flasku mlika, jestli ma hlad tak to vypije jestli ne tak to hladem neni. Urcite chces plne kojit, ale je to jen na tobe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4497
14.6.13 14:13

Jak už tu bylo napsáno, může mít žízeň. Zkusila bych dát něco na pití (vodu, čaj)klidně z flašky pokud jinak s kojením nemáte problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5502
14.6.13 14:14

Pokud máš pocit, že máš málo mlíka, tím spíš bych dávala jak on bude chtít, může se ti zvýšit tvorba…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat