Reklama

4 měsíční dítě pláče ze spaní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

denisskaa
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 24.01.18 22:28
4 měsíční dítě pláče ze spani

Ahoj lidičky už si nevím rady.Mam doma skoro 5 měsíční miminko. od narození moc nespal ale kolem 2 měsíc my v noci spinkal až do 4rana. Po 3 měsíci se my pořád budí ve dne nespí ani hodinu v kuse začne plakat většinou ho uspim kočárku pak dávám na postel jen slysi sebemenší hluk je vzhůru ikddyz je doma ticho i tak se budí a zas s pláčem má zavřen oči. A řve sem na dně v noci se budí pořád a mravci ikdyz není hladny. Čím to může být že se pořád budí a s placem

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

kristyn.g
Závislačka 2793 příspěvků 24.01.18 23:51

Nemůže být předrážděný když přes den moc nespí? někde jsem četla že když je vjemů moc tak pak hlavička má moc práce zpracovat všechny vjemy za den.

Nika1987
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 24.01.18 23:53

Chodíte pravidelne ven? Me mala hodně brecela kdyz byla pretazena. Ted je 2× denně venku a spi tak cca 1.5hodiny pokazde a pak jeste od 5-6cca v nositku a pak krasne celou noc. Maly jsou 3 měsíce.

Taiylor
Povídálka 12 příspěvků 25.01.18 00:13
My taky

Take nam to maly zacal delat, ma 5mesicu. z niceho nic zacne rvat a nemuzeme ho probudit, musim ho vzit do ruky a on se tim sokem vzbudi :? Dela to jak kdy, ne pravidelne, ale prijemny to neni, snad nema zle sny.

Hedvikaaa
Kecalka 132 příspěvků 25.01.18 03:38

@denisskaa
Také se to u nas objevilo. Ted ji je 5. mesicu a zase se to lepsi. Asi nejaka vývojove složitější fáze okolo tech 4. mesicu :palec:

denisskaa
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 25.01.18 03:44

@kristyn.g myslíš že dávat častěji spát?

denisskaa
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 25.01.18 03:58

@Hedvikaaa strašně se bojim s mu něco je co když to nebude dobrý uz

denisskaa
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 25.01.18 03:59

@Taiylor taky m přijde jako by se mu něco zdálo musím ho uplne vzbudit aby prestal

denisskaa
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 25.01.18 04:01

@Nika1987 každý den nechodíme ale po obědě my spi 2 hodinky ikdyz ho vozím v kocarku

ElisC
Zasloužilá kecalka 879 příspěvků 2 inzeráty 25.01.18 06:35

Syn to dělal taky, pomohlo, když jsem si ho dala k sobě do postele. Asi se cítil víc v bezpečí.

Hedvikaaa
Kecalka 132 příspěvků 25.01.18 13:53

@denisskaa
Jo jsi na tom stejne ;) neboj, strasne rychle se to u miminek meni :palec: moje sice zacala zase v noci lepe spat( vstavam 2×-3× za noc a vstavame po 7h rano :palec:, ale pres den je to stale boj. Hodne casto place je protivna 8o a doma usne Max na 30 min :,( dyl ani omylem :lol:.

Nika1987
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 25.01.18 14:55

@denisskaa ja bych chodila vic ven. On ten čerstvý vzduch miminka tak únavi a pak spi lépe v noci.

denisskaa
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 25.01.18 17:15

Ach jo je to hrozný dkyby aspoň tak neplakal taky hodně beru k sobě do postele ale nic střídám To když nepřestává plakát zabalím jí d9perinky a teď máme asi tu 6nemoc

Nika1987
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 25.01.18 18:24

@denisskaa jeste me napadlo pořídit šátek nebo nositko. Mala kdyz je neklidna odpoledne tak ji dam do nosítka a usne mi, a hlavne mam volné ruce. Ale myslim, ze hlavne chodit vic ven a mozna o nejakej rezim se pokusit. Uvidis, kdyz bude spat vic pres den tak i ty noci budou lepsi!

Taiylor
Povídálka 12 příspěvků 26.01.18 13:59
...

Tak malej spi v postylce prilepeny k nasi posteli :D takze u nas o kontakt nejde.spi s mym prsem v puse, misto dudaka.kdyz hoodne zabere, prso si mohu vzit :lol: :

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >