Reklama

4měsíční je ospalý a nechce usnout

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mogia
Povídálka 46 příspěvků 24.01.17 13:45
4 mesicni je ospalej a nechce usnout

Zeny prosim poradte!
v ostatnich diskuzich jsem odpoved nenasla..vzdy kdyz nekdo napise, ze mu dite pres den nespi dotane odpoved, ze nektere deti to tak maji…jenze muj syn spat chce, jen nechce usnout!
do 3 mesicu spal krasne pres den co 2 hodiny a v noci od 10-11 do te 7-8,ale taky jsme toho pres den hodne nabreceli, v podstate bud spal nebo rval.
ve 3 mesicich jsme zmenila mlicko a ze dne na den jsem mela hodne miminko.ALE!
najednou vubec nechce usinat.po 2h bdeni zacne zivat, mnout si oci a byt protivny, tak se ho pokusim uspat (vselijak) a to ho rozcili a zacne rvat, tak prestanu uspavat a je klid do doby, nez zacne byt pretazeny a to se pak urve do spanku a za 20 min je vzhuru a hned ziva a do hodiny si mne oci a je protivny, tak ho chci uspat a porad dokola…
v noci mi spi od 7,do 10 se 3× vracim na dudlik, kolem 11 rve, tak nakrmim, pak kolem pul 4 a pak znova mezi 7-8 a celou noc vstavam na dudlik, k ranu cim dal casteji…cca 20× za noc… :zed:
ja si myslim, ze v noci zacal spatne spat, protoze hur spi pres den, ale jak ho mam uspat jeste pred tim, nez ma hysterak z unavy, kdyz ho uspavani rozciluje???

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Mrs.M
Extra třída :D 12640 příspěvků 24.01.17 13:52

Jak uspáváš?

mogia
Povídálka 46 příspěvků 24.01.17 14:12
@Mrs.M píše:
Jak uspáváš?

no driv stacilo vzit si ho do naruce, parkrat se zhoupnout na mici nebo usnul na me po jidle…ted kdyz ho chci uspat na mici-rev, v autosedacce-rev, v lehatku-rev, v postylce-rev, v denni postylce s kolotocem-rev, lezim s nim a hladim ho nebo vypravim nebo zpivam-rev, jediny kde usne je kocar, ale taky se stava ze chytne v kocaru hysterak

no a v noci vykoupu-nakrmim, pohladim, dam do postylky, a jsem tam dokud neusne-drzim dudlika, vracim dudlika, drzim za rucicky…vyjimecne me k tomu nepotrebuje a usne sam

Příspěvek upraven 24.01.17 v 14:14

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 24.01.17 14:12

No asi tě moc nepotěším, náš nespal nikdy, ani do třech měsíců, takže neustále kočárem, jak ráno, tak odpoledne, do toho staršího za ruku, ten vyloženě nadšenej, že musí zase ven, chudák. Ale přežili jsme. Teď je mu skoro půl roku a ťuk ťuk, trochu se to lepší. Tak pokud máš jenom jedno dítě, tak do kočáru a ven. S prvorozeným jsem chodila dokonce třikrát denně, vždy domu jen na jídlo, byl stejnej uřvanec. :zed:

mogia
Povídálka 46 příspěvků 24.01.17 14:22
@Netopýr1 píše:
No asi tě moc nepotěším, náš nespal nikdy, ani do třech měsíců, takže neustále kočárem, jak ráno, tak odpoledne, do toho staršího za ruku, ten vyloženě nadšenej, že musí zase ven, chudák. Ale přežili jsme. Teď je mu skoro půl roku a ťuk ťuk, trochu se to lepší. Tak pokud máš jenom jedno dítě, tak do kočáru a ven. S prvorozeným jsem chodila dokonce třikrát denně, vždy domu jen na jídlo, byl stejnej uřvanec. :zed:

no jo, ale v tehle mrazech prece nemuzu porad trajdat venku…to bych musela ven kazdou hodinu nebo tam byt 2-3h v kuse dopo a odpo a pak jeste jednou na hodinu pred spanim aby naspal to co potrebuje…ziva hned jak se vzbudi i po 3h spanku 8o

Berousik
Nadpozemská drbna 26467 příspěvků 24.01.17 14:36

@mogia jestli nejsou dvě hodiny moc. Dceři jsou teda jen necelé tři měsíce, ale usíná po hodině a čtvrt, maximálně po hodině a půl. Pak je pozdě, je přetažená a neusne. Starší dcera spala po dvou hodinách a tahle druhá potřebuje menší rozestupy.

mogia
Povídálka 46 příspěvků 24.01.17 14:43

@Berousik no do ted mu to ale nevadilo, ze po 2h a je starsi, tak by mel vydrzet i dyl, ne? kazdopadne zkousela jsem i hodinu a pul, ale stejny prubeh…jakmile zjisti, ze ho chci uspat, tak zacne rvat :nevim:…mozna teda zkusim po te hodine…a to ti spinka hodinu a hodinu je vzhuru nebo jak?

Berousik
Nadpozemská drbna 26467 příspěvků 24.01.17 14:45
@mogia píše:
@Berousik no do ted mu to ale nevadilo, ze po 2h a je starsi, tak by mel vydrzet i dyl, ne? kazdopadne zkousela jsem i hodinu a pul, ale stejny prubeh…jakmile zjisti, ze ho chci uspat, tak zacne rvat :nevim:…mozna teda zkusim po te hodine…a to ti spinka hodinu a hodinu je vzhuru nebo jak?

nene spinká chvilku. Třeba jen půl hodinky. Když si s ní zalezu do postele, tak déle. Ale ona je vyspaná v noci, spí od 17 do cca 8 ráno v tahu. Takže přes den jen poklimbává po těch půlhodinkách.

Berousik
Nadpozemská drbna 26467 příspěvků 24.01.17 14:47

@mogia jinak teda objednala jsem si hačku, aby mi spala déle, přes ten den. Tak uvidím, jestli to zabere. Ona má ráda pohyb no…v autě spí déle, v kočárku taky…jak se zastaví, tak je vzhůru. V tý hačce by jí to mohlo prodloužit, když ji sem tam zhoupnu. Teda doufám :mrgreen:

Maja1984
Stálice 86 příspěvků 2 inzeráty 24.01.17 14:56

U nás to je podobné, jediné řešení je s kočárkem ven a chodit. Dáme tak 1-2 hod dopoledne, hodinu odpoledne a mám doma spokojené miminko. Jak to není je zle. Akorát člověk nic doma neudělá.

mogia
Povídálka 46 příspěvků 24.01.17 15:23

@Berousik o ty uz jsem taky premyslela, ale uz jsme vyhodili tisice za veci co nefungovaly a davat dalsi 2tisice se nam nechce :(

mogia
Povídálka 46 příspěvků 24.01.17 15:33

@Maja1984 no jo, ale tohle by mu nestacilo a stejne by mi doma pak rval…a cely den s nim byt venku nemuzu, kdyz je takhle…on opravdu treba spi 3h, vzbudi se a hned ziva a nejdyl do 2h uz chce zas spat, ale nechce usnout!

Samara79
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 24.01.17 16:19
@mogia píše:
@Maja1984 no jo, ale tohle by mu nestacilo a stejne by mi doma pak rval…a cely den s nim byt venku nemuzu, kdyz je takhle…on opravdu treba spi 3h, vzbudi se a hned ziva a nejdyl do 2h uz chce zas spat, ale nechce usnout!

A proč ho pak nenecháš v tom kočárku spát? Já mám 2,5 měsíce starou holčičku a taky mi přes den usne jen v kočárku (popř. v autosedačce, když někam jedeme), tak s ní dopo i odpo chodím ven a nechám pak spinkat v kočárku buď na balkoně, nebo v prázdném pokoji, kde otevřu okno.. Nebo se budí, když kočárek nejede?

mogia
Povídálka 46 příspěvků 24.01.17 16:25

@Samara79 no prave ze budi. v lepsim pripade tam xkrat litam povytahnout cepicku a nandat dudlik, v tom horsim proste stojim navlecena na verande a hodinu i vic drncam s kocarem.

Samara79
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 24.01.17 16:31

@mogia
No mě to taky někdy dělává, ona teda dudlík nemá, nikdy ho nechtěla, ale někdy jí sleze čepička na oči a to je pak řev, nebo jí probudí prdík nebo prostě něco.. někdy jí uvozím zase ke spaní (dokonce jsem se párkrát i znovu oblíkla a šla ven), někdy ji holt vyndám a jdu za hoďku znovu na procházku. Možná to zkus vydržet, takhle kočárkovat, třeba má jen přechodně nějaký období lehčího spaní a zase si zvykne a přejde to..
Každopádně jsem taky z těch, co závidí maminkám, kterým mimino usne za 5 min na ruce a pak spí v postýlce. Já teda bohužel musím uspávat i večer, tentokrát nošením a zpíváním :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama