4 měsíční miminko a golfový kočárek

148
18.5.16 10:30

4 měsíční miminko a golfový kočárek

Ahoj maminky, chci se zeptat zda můžu dát svou 4 měsíční holčičku do golfového kočárku, konkrétně do tohohle: m.heureka.cz/kocarky/baby-design-travel-02-2015/ . Je polohovatelný, ale nejde dát do úplného lehu. Do korby už se mi nevejde, je moc veliká :-D.. Děkuji:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Tunrida
18.5.16 10:35

A ona ti dcera něco udělala? Proč ji nenecháš v normálním kočáru? Nejlíp teda ještě v korbě.

• Nahlásit
  • Citovat
18.5.16 10:37

A jak je dcerka velika?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3761
18.5.16 10:38

@Džajna ten odkaz nejede, jinak 4měsíční dítě bych do kočárku, který nejde úplně do lehu nedala

proč nekoupíte normal sporťák, golfky jsou už na velké děti co sami chodí a mají to jen jako přibližovadlo, když už bolí nožičky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3255

Pokud by sel dat do uplneho lehu tak proc ne? Pokud ne, tak nevidim duvod proc jo. Velika do korby? Ve 4 mes?!? My meli obra a malou korbu a vesel se…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689

@Džajna
Jestli nejde do lehu, tak určitě ne, najdi nějaký jiný, vhodnější pro takto malou, najít se dá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3255
18.5.16 10:40

Ta jsem si to nasla. Do takovejch golfek ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24368
18.5.16 10:41

Mela jsem velké dítě a vešla se do hlubokého do 6m pak šla do sportaku. Ale byl úplně do lehu. Takhle malinké bych do polosedu nedala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1120
18.5.16 10:42

Určitě ne, vyber sportovní kočárek, golfové jsou kostitřasy, starším dětem nevadí, miminkům ano

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131

Nedala.Bude ji litat hlavicka a pokrivis ji zada. Golfove kocary nejsou ani nijak odpruzene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3761

@pikola přesně, taky naše malá šla v 6m do sporťáku a možná ještě 3m pouze v lehu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3630

Takhle malé dite bych do golfem nedala, nejsou uzpůsobeny, pro takhle malé deti, které ještě leží. Většinou jsou doporučený od 6 mesicu veku. To ti v korby nevydrží 2 mesice? Do sportaku bych klidně přešla, ale do těch golfem ne. Navíc jsou po směru jízdy a na malou ani neuvidis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.16 10:44

Raději sporťák co jde dát do lehu. Jako taky sem měla pro ještě nesedící mimino (ale až od 6m) golfky, šly dát ovšem do lehu a měla sem je jen občas do nákupáku. Nebyly skoro odpružený, tudíž nic moc v terénu na záda. Jinak jezdil od 6m v lehu ve sporťáku (měl tam zpevňující desku na záda) a v pohodě. Náš byl kluk jak buk, ale aspoň do konce 5m jsem ho do korby ještě nacpala a to jsem měla pidi korbičku :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9136
18.5.16 10:44

Tomu ani neverim, ze se nevejde 4 m mimco do korby, navic v lete bez fusaku :think: nedala bych do golfek a kdyz to nejde do lehu, uz vubec ne… to bude jako jezdit v sede? Navic z ni vytreses dusi, golfky se i snaz muzou preklopit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24368
18.5.16 10:46

Jinak třeba maclaren golfky jdou od narozeni, na tom nevidím nic hrozného, ne každý jezdí lesem a potřebuje tank. Osobně proti golfkam nic nemám, ale záleží na modelu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama