4 měsíční miminko (strava a spánek )

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Verunka1369
Povídálka 50 příspěvků 10.09.19 09:30
4 měsíční miminko (strava a spánek )

Ahoj holky, chci se zeptat popřípadě poradit.
Mám doma 4 měsíčního chlapečka, jelikož za den vypije 5-6× denně 210ml mléka rozhodla jsem se začít s příkrmy. Máme za sebou cuketu, dýni a brokolici s mrkvičkou. Ze začátku jsem kupovala skleničky od Hipp, ale teď vařím doma.Ale trápí nás zácpy, snažím se dávat popijet čaj během dne co nejvíc ale někdy neuspesne. Takže máte někdo recept jak předejít zacpám? A teď k tomu spánku do 3,5 mesicu spal krásně až do 5 do rána (poslední jidlo kolem 21 hod) ale teď? Poslední jidlo má po koupeli mezi 19-20 hod a už po 24 hodině je vzhuru a má hlad pak se vzbudi znovu mezi 3-4 hodinou a pak kolem 6-7.. přes den už moc nespinka ale je hrozně protivný takže ho musim nosit na rukou nebo skákat na míči jinak pláče a to ne zrovna málo. Takže kolikrát se nám ten denní režim úplně rozhodí, takže nějaký pravidelný jídla každý den se nám moc nedaří
Budu rada za každou radu, moc děkuji :nevim: :andel:

Reakce:
BlaZenkaB
Ukecaná baba ;) 2212 příspěvků 10.09.19 10:39

Podle mě je 4 měsíce hrozně brzy na příkrmy. Jinak v tomto věku je časté, že děti přestávají spát celou noc, mění se jim spánkové rytmy, vzbudí se a neumí samy znova usnout - nemusí jít vysloveně o hlad, ale jen potřebu pomazlení, pomoci s dalším usnutím.

bobda
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 10.09.19 12:15

@Verunka1369
Ahoj, jestli dávaš UM tak změň značku. Malá měla zácpu po Nutrilonu, dala jsem obyčejný Sunar a byl klid ;)

Váš příspěvek
Reklama