4měsíční miminko usína s placem, nechce jít spinkat

10
27.3.20 22:09

4 měsíční miminko usina s placem, nechce jít spinkat

Zdravím Vás maminky, obracím se na Vas s prosbou rady nebo s podobnou zkušenosti. Maly ma 4 měsíce a týden a poslední týden nechce spinkat a když už jde tak s placem. Dřív stačilo ho dát do postylky, pohladit a nebo usnul hned sám. Není na houpání ani podobné věci to place ještě víc. Když už potom spinka v noci se budi okolo 1 a potom 5 na jídlo ale mezitím i si někdy poplace. Nedělaval to, nevíte čím by to mohlo být. Je to i přes denní i na noc spinkani. Myslíte si že je to období nebo nějaké prosím rady?

Dekuji moc :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15672
27.3.20 22:14

Muzou to byt zuby, nebo tisic a jedna jinych veci.

Moje dcera chodila spat s jekotem a aktivne se uspavani branila od porodnice do cca 1 roku. V dobach nejhorsich, t. j. kdyz se ucila lozit, se ji uspavalo klidne i 40min za sileneho revu. S manzelem jsme se stridali a uspavali na etapy. Kdyz se nepovedlo mne do 20min, uplne orosena a vycerpana jsem decko predavala manzelovi a po 20min mi ji uplne zniceny predaval on.

Byl to narocny rok.

Prezili jsme to. Drive ci pozdeji se vsechno zlomi a prejde, Ted mam doma 3m chlapecka, oproti dcerce je zlaty. Ale sam teda taky neusina. A nosit 8kg zacina byt narocne na svalstvo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
828
27.3.20 22:26

Kolem 4. mesice (a 8 a 12) se objevuje spankova regrese, kdy deti spi a usinaji hur, nez predtim. Ma to trvat tak 2-6 tydnu. Tak drzim palce, at to rychle prejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
29.3.20 10:02
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
lebambule
29.3.20 10:18
@Denoir píše:
@allyna
https://www.mamila.sk/…va-regresia/

Diky za odkaz, zrovna prožíváme doma totéž. Mam druhé dítě, jsou mu 4 mesice a tyden a uz asi tyden mozna dva ho mam na prsu v podstatě celou noc. U prvniho nevim, jak jsem to resila, byl na um, ale ted teda na jednu stranu je to pohodlné, vyndam prsi, dite se uspi, ale ja se teda nevyspim vůbec :zed: :lol: Nemela jsem ani v úmyslu ho nejak něco ucit, protože mam dojem, ze si s nim dobře rozumim a co potřebuje mi umi dat najevo, takže se řídím instinktem a holt je na mě v noci pricuclej. Ja si teda myslela, že je hladovej a zkusila jsem mu uz dat kasi pred spanim, ale stejně to nepomohlo, tak uz aspoň vim, ze to neni hlad, co ho budi. Budu muset zatnout zuby 8)

Zakladatelko, doporučuji přečíst článek v odkazu. Mne pomohl, aspoň si nemusím lámat hlavu a dítě futrovat kasi zbytečně. ;)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama