4 měsíční miminko, vyrážka na obličeji

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kadvik
Nováček 8 příspěvků 09.05.19 19:52
4 měsíční miminko, vyrážka na obličeji

Zdravím, mám skoro čtyřměsíční holčičku a teď se jí objevila na čele a tvářích taková krupička, něco jako novorozenecké akné, ale na to mi už přijde velká. Nesvedí jí to, nemá to zarudlé, ale má to po celém obličeji. Máte s tím někdo zkušenost? Co vám na to pomohlo? Děkuji

Reakce:
kakuja
Povídálka 25 příspěvků 09.05.19 19:58

Nemáš foto?

lucielorenc
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 10 inzerátů 09.05.19 20:08

Prckovi se na tvářičkách také objevila vyrážka, když měl asi 2 měsíce. Bohužel u nás je to asi slabší atopický ekzém ( sem tam se to objeví i na tělíčku ) a ke zhoršení vždy dojde při velké změně počasí, po očkování, nebo při nemoci. Pomohla nám mastička od dětského doktora, je míchaná přímo v lékárně. Takže zašla bych k doktorovi ať se na to maličké podívá.

Kadvik
Nováček 8 příspěvků 09.05.19 20:20

@kakuja Nedaří se mi to v té tmě vyfotit, zkusím zítra za denního světla udělat lepší foto. @lucielorenc a vašeho malého to svědilo?

lucielorenc
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 10 inzerátů 09.05.19 20:43

V lednu měl 2 roky a ve vlnách to má pořád na tvarickach se mu to objeví jen v těch případech o kterých jsem psala. Ale neskrabe si to, tak asi ne.

kakuja
Povídálka 25 příspěvků 09.05.19 22:26

@Kadvik

My jsme právě kolem 4mesice taky měli vyražku na tvářích, ale hodně ošklivou a pomohli až na kožním, tak jsem se chtěla kouknout jestli nemáte to samé :)

Kadvik
Nováček 8 příspěvků 09.05.19 22:36

@kakuja U nás to není nic děsivého, aspoň zatím teda :) Takové drobné pupínky, jak krupička, jen se jí to rychle rozlezlo po obličeji, tak uvidím, co z toho bude

kakuja
Povídálka 25 příspěvků 11.05.19 21:06

Je fakt, že takový jaký jsme to měli my to nemáte. I jsme s doktorkou hodně řešili jídlo zda to nemá z alergie.. Takže vyřazení lepku pak laktózy a nic… A fakt pomohli až na kožním. Tak ať se toho brzy zbavíte ;)

Kadvik
Nováček 8 příspěvků 13.05.19 16:31

Tak u nás se vyrážka do druhého dne rozlezla z obličeje na bříško a na ruce. Mazala jsem ji pořád dokola Sudocremem a po dvou dnech to má skoro pryč :slight_smile:

Káťa19
Extra třída :D 11904 příspěvků 18 inzerátů 15.05.19 12:33

Tohle má hodně miminek, zkus mast se zinkem, v slabých vrstvách (např. sudocrem) mělo by to vymizet

Váš příspěvek
Reklama