Čtyř měsíční najednou ublinkavá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Chaloupa
Stálice 92 příspěvků 29.09.18 10:54
4 měsíční najednou ublinkava

Ahoj maminky,
Mám takový problém,
Mám 4 měsíční holčičku, jsme plné na UM Nutrilon. Nikdy mi neublinkavala, ani jako miminko.
Od patku ale začala. V pátek jsem dala normálně odrihnout a až po 3 hodinách od jídla najednou blinkala - na nase poměry opravdu hodně, musela jsem prevlikat.
Dnes v noci se vzbudila a měla mokré raminko, opět jsme prevlekali. Na toto nejsme zvykli, proto se nám to nezdá. Teplotu nemá, má hlad, papa, je hravá, vše nornalni.
Jen mi přijde divné, ze by začala mít reflux až ve 4 měsících?
Nevím zda to je normální, nebo koupit ar mléko? :think:

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >