4 týdny po porodu opět krev

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.18 12:52
4 týdny po porodu opět krev a

Ahoj,

jsem 4 týdny po porodu. Již dva dny zpátky jsem měla jen narůžovělé a nažloutle ocistky a hrozne málo, ale dnes k ránu se mi stalo, ze mi na wc hrozne zamotala hlava a od tohoto rána opět krvacim jasnou krvi a pri utirani byla na papíře docela velká sraženina. Nic mě nebolí, jen jsem unavenejsi, ale to bude asi tím, ze jsem od 3.h ráno už nespala.

Při propouštění z porodnice na utz doktor viděl 2 sraženiny, které ze mě prý vyjdou, třeba až budu kojit. Jedna odešla už první týden a ze by tohle byla ta druhá?

Stalo se Vám něco podobného, ze jste opet začaly krvacet a dalo se to do pořádku?

Nevím, jak bych teď jela do nemocnice s měsíčním miminkem a dvouletym… :(

Mam z toho teď hrozny stres.

Reakce:
Run
Generální žvanilka 20606 příspěvků 21.01.18 12:57

Co takhle zavolat do porodnice?

andelka83
Generální žvanilka 20172 příspěvků 21.01.18 13:02

Jo, stalo. Též mi tam v rohu něco zůstalo, ale podle utz před propuštěním to mělo samo vyjít.
A po obou porodech jsem se čistila dlouho, s pauzami. Poprvé 8 týdnů a podruhé též tak nějak. Na kontrole po 6 nedělí jsem normálně byla.

kyticka86
Ukecaná baba ;) 1056 příspěvků 21.01.18 13:04

Ja nela suce sekci. Ale nebylo moc casu na sale a crkaly dalsi rodičky. Ja se cistila 6 mesicu. Silene, pres pul roku v kuse spunit ci krvacet :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.18 13:04

@andelka83 u mě to mělo také vyjít samo. Takže to snad bude v pořádku, když nemám žádné bolesti? Na utz v před propustenim by viděli, kdyby bylo něco špatně, ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.18 13:07

@kyticka86 ale nevadí to, pokud bych se čistila napr i takto dlouho? Ja bych nerada pod narkozu na nějaké čištění :(

vertunka
Závislačka 4714 příspěvků 21.01.18 13:10

Ja jsem to mela uplne stejne. Zhruba po 5ti tydnech ze me vysla obrovska hrouda. Az jsem se lekla, ze zas rodim :mrgreen:. Volala jsem na gyndu a tam mi rekli, ze je to normalni v ramci sestinedeli.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.18 13:12

Já krvácela přes 8 týdnů po obouch porodech a to celekm jasnou krví po celou dobu a bylo vše v pořádku. Sem tam vyšla sraženina. Ale teda opruz.

andelka83
Generální žvanilka 20172 příspěvků 21.01.18 13:13
@Anonymní píše:
@andelka83 u mě to mělo také vyjít samo. Takže to snad bude v pořádku, když nemám žádné bolesti? Na utz v před propustenim by viděli, kdyby bylo něco špatně, ne?

Tak já jsem měla napsané, že kdyby něco během těch 6 týdnů, tak že kontrola na porodním. Jenže já jsem vždycky po cca 4 týdnech přestala krvácet, nebo už to bylo hodně mírné, a začala jsem až po 6 nedělí, a to jsem věděla že je podle utz vše ok. A jestli jsi měla sraženiny, tak je možné že teď vyšla druhá a už bude klid. Jestli nebudeš mít teplotu, bolesti a krvácení bude slábnout, počkala bych do kontroly po 6 nedělí. Kdyby se ti něco nezdálo, můžeš jít tam kde jsi rodila na kontrolu.

marketak5
Ukecaná baba ;) 1039 příspěvků 2 inzeráty 21.01.18 13:15

Pokud z tebe nepotece krev proudem, tak je to normalni, sila a intenzita ocitsku se meni behem celeho sestinedeli. ja nekolikrat myslela, ze je konec a dalsi dne nebo za dva zase krev. Pokud by sis nebyla jista, tak na kontrolu. Ale jestli te nic neboli, krvaceni bude ustavat, tak bych neplasila. max zavolala treba.

kyticka86
Ukecaná baba ;) 1056 příspěvků 21.01.18 13:16
@Anonymní píše:
@kyticka86 ale nevadí to, pokud bych se čistila napr i takto dlouho? Ja bych nerada pod narkozu na nějaké čištění :(

Ja jsem byla po 6tinedeli u meho gynekologa a ten se do me utz podival a rikal, ze nic spatneho nevidi. Ona to muze byt i MS (i pres kojeni, kamaradka menstruovala hned dalsi mesic po porodu a pak kazdy mesic normálně). U me zo byla nedocistena deloha a pridala se i MS (tu tehdy gyndar videl, že brzo bude). Ale ja defacto vubec nekojila, tak ta MS nebyla tak překvapivá..

Pokud nemas zadne dalsi potize, pockala bych na prohlidku po 6tinedeli. Pripadne brkni dnes do porodky nebo zitra svemu gynekologovi :hug:.

Příspěvek upraven 21.01.18 v 13:18

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8784 příspěvků 21.01.18 13:17

Stalo se mi, že uběhlo celé seštinedělí, cca 5 dní před koncem už jsem nekrvácela vůbec a pak jsem asi za týden, deset dní, začala znovu krvácet.. Můj gynekolog na kontrole po 6ti nedělí, řekl, že je to normální, že se tělo dočišťuje. Takže 4 týdný po porodu by mě to nepřekvapilo, ale pokud se Ti cokoli nezdá jeď buď ke svému dr. případně na gynekologii.

stinga
Závislačka 4399 příspěvků 3 inzeráty 21.01.18 13:21

Tak s velkou pravděpodobností to je ta druhá sraženina, pokud nemáš nějaké prudké bolesti nebo třeba teplotu, tak to bude dobré, kor když tě na to upozornili, že sraženiny budou vycházet

Run
Generální žvanilka 20606 příspěvků 21.01.18 13:26

Jinak u mě se průser projevil nesrazitelnou horečkou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.18 10:59

Tak mi to nedalo a vydala jsem se na kontrolu k mému dr. Ten mi udělal ultrazvuk i se do mě díval a prý deloha je čistá a nevidí nic neobvyklého. Krvácení je prý hojnější…

Ze mě ale pořad padají ty sraženiny, tak kde se berou, když má být deloha čistá?

Prý kdybych s tímto na nim přijela do nemocnice, tak by to ani necistil…

To bylo včera. Pořad ale dost krvacim a jdou ze mě ty kusy, tak jsem z toho celá nervní :,( :,( :,(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >