40 dní v přítomnosti - kurz zdarma - zkušenost

Anonymní
25.10.19 18:08

40 dní v přítomnosti - kurz zdarma - zkušenost

Ahoj, prosím o anonym, chápu, že to není moc osobní téma, ale jsem k takovým věcem obecně hodně nedůvěřivá a nerada bych byla veřejně za blbce, že jsem něčemu takovému vůbec věnovala čas k úvaze.

Vyskočila na mě na Fb reklama na kurz 40 dní v přítomnosti dle jakéhosi Joshiho. Docela mě to zaujalo - ta myšlenka, které se má kurz věnovat - tak jsem to zkoušela googlit. Ale nenarazila jsem na žádné recenze nebo reakce na tehle kurz nebo pána jako takového. Avizuje, že kurz je zdarma s tím, že v případě spokojenosti lze zaplatit příspěvek po jeho skončení, ale nepovinně. Tak by mě zajímalo, zda to není nějaký šmejdský podraz, zda nakonec nebude vyžadovat nějaké nemorální peníze a není v tom nějaký háček.

Děkuji za respektování anonymu.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

338
25.10.19 18:44
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím o anonym, chápu, že to není moc osobní téma, ale jsem k takovým věcem obecně hodně nedůvěřivá a nerada bych byla veřejně za blbce, že jsem něčemu takovému vůbec věnovala čas k úvaze.

Vyskočila na mě na Fb reklama na kurz 40 dní v přítomnosti dle jakéhosi Joshiho. Docela mě to zaujalo - ta myšlenka, které se má kurz věnovat - tak jsem to zkoušela googlit. Ale nenarazila jsem na žádné recenze nebo reakce na tehle kurz nebo pána jako takového. Avizuje, že kurz je zdarma s tím, že v případě spokojenosti lze zaplatit příspěvek po jeho skončení, ale nepovinně. Tak by mě zajímalo, zda to není nějaký šmejdský podraz, zda nakonec nebude vyžadovat nějaké nemorální peníze a není v tom nějaký háček.

Děkuji za respektování anonymu.

L.

Taky jsem viděla a zajímá mě, zatím jsem žádnou recenzi nikde nenašla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6582
25.10.19 19:04

Nešla bych do toho. Háček to mít bude. Jeden už v ČR odháčkovával. A šikovný a charismatický manipulátor zvládne za pár dní neuvěřitelné. Holky bacha, smrdí to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
404
25.10.19 20:51

Není to ten, který posílá po zapsání úkoly, které člověk musí plnit? Něco takového jsem viděla. To vám z fleku vymyslí každý. Např. po dobu jednoho týdne se v obchodě u pokladny usmívejte na prodavačku. Soustřeďte se na ten okamžik. Doma si zapište, jak reagovala.

Já s žitím v přítomnosti taky bojuju. Zkouším být plně přítomná 5 min, když jdu do práce, a později dobu plné pozornosti budu navyšovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama