40 horečka - může to být šestá nemoc?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nasepoupatko
Povídálka 33 příspěvků 17.12.16 07:12
40 horečka - může byt šestá nemoc?

Dobry den, ahoj. Malicky 6 mes. ma uz od nedele teloty. Od nedele to stoupa od 37 stylem:
v nedeli vecer 37,5
Pondeli nic
Utery rano 38,3, vecer nic
Streda rano, vecer 38,5-38,9
Ctrtek pohotovost, teploty okolo 39,2 - 39,9
Moc, krev v poradku
Patek rano 40,2 dopoledne 40,7
Opet lekar, krev moc v poradku
Pres den a vecer okolo 38
Dnes v noci 3 hod. rano 39,9
Posledni mereni ted v 6 hod. 40,7.
Jsem z toho zoufala, doktori nic nevidi, nic nam nedaji, usi vysetrene. Taky nic. Prosim memel take nekdo u seste nemoci ctyricet a vic? Jeste teloty jsem uvadela v zadecku bez odectu a doprovazi ho ryma. Diky za odpoved.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

e008
Závislačka 3288 příspěvků 25 inzerátů 17.12.16 07:21

My ty teploty meli jen max ctyri dny. Rozdil oproti jine nemoci byl, ze maly vypadal a choval se jako bez teplot, zadna unava. Rymu teda nemel, ale v tomto obdobi se neni cemu divit.

NapoleonovaDesire
Kecalka 424 příspěvků 17.12.16 07:28

Na šestou nemoc to nevypadá, to už je dlouho. Ahlavne to je virové, to by bylo uz na krvi něco vidět. Co zuby?? Nelezou? A co očkování? Nebyli jste ted někdy? Slyšela jsem dost o tom, ze potom měli nějakou dobu dericky opakující se horečky bez zjevne příčiny.

nasepoupatko
Povídálka 33 příspěvků 17.12.16 07:34

Ockovani jsme meli pred tremi tydny. Hlavne jsem hotova z toho, ze teploty se stale zvysuji a doktori nas s nicim posilaji domu. Zuby taky necitim nic. Jsem uz z toho vyrizena :-( ted po cipku ma 38,7 v podpazdi

Příspěvek upraven 17.12.16 v 07:36

uf-ounek
Extra třída :D 12463 příspěvků 17.12.16 07:35

@nasepoupatko může. Moje malá měla 40 horečky celý týden než se osypala. Alejinak byla čilá, hrála si, jedla…

nasepoupatko
Povídálka 33 příspěvků 17.12.16 07:56

@uf-ounek tak malicky moc hravy neni, je videt ze ho ty typloty zmahaji, ale bastit basti pekne

Uživatel je onlineamazon
Echt Kelišová 8768 příspěvků 17.12.16 09:11
@nasepoupatko píše:
Ockovani jsme meli pred tremi tydny. Hlavne jsem hotova z toho, ze teploty se stale zvysuji a doktori nas s nicim posilaji domu. Zuby taky necitim nic. Jsem uz z toho vyrizena :-( ted po cipku ma 38,7 v podpaz­diPříspěvek upraven 17.12.16 v 07:36

Syn měl takto vysoké horečky týden, dr mu nakonec nasadila Atb, i když poslechově byl čistý, nakonec to bylo 7 zubů najednou. šestou nemoc měl taky divokou, dokonce zvracel, nechutenství, hořel..ale trvalo to max 4 dny, pak se osypal

nasepoupatko
Povídálka 33 příspěvků 17.12.16 13:43

A také Vám ta teplota při té nemoci haprovala? Nebo při těch zubech? V jedenáct měl ještě 40,2, teď už je absolutně bez teploty, 36,6. Teploměrem to být nemůže, byl jak uhlík červený a vařící, teď se probudil spocený a bez teploty.

nasepoupatko
Povídálka 33 příspěvků 17.12.16 17:07

Už zase stoupáme k 38. V noci případně opět na pohotovost jestli budou opět 40 více. Každopádně všem moc děkuji za příspěvky. :(

lucie.edgar
Ukecaná baba ;) 2458 příspěvků 20 inzerátů 17.12.16 17:19

Malej mívá u zubů horečky jako píšeš. Vždy to po tak 6 dnech přešlo a vylezl zub. My teda jeli dokonce rychlou, protože měl i febrilky a nic mu nezjistili. A potom jsme našli nové zuby :roll:
Moc se drž!!! Je to šílený tyhle horečky.

nasepoupatko
Povídálka 33 příspěvků 17.12.16 19:05

Dik @lucie.edgar Diky moc, je to opravdu na budku. Ted ma 38,2. Kez by uz to k ranu nesplhalo… 8o

Věrka..
Závislačka 3148 příspěvků 17.12.16 19:10

Na 6.mesicni dite to je silene moc, trvala bych asi na hospitalizaci, do tech 39 st se to da, ale 40,7 to je zivotu nebezpecne. Preji at je brzy lepre.

nasepoupatko
Povídálka 33 příspěvků 17.12.16 22:45

@Věrka.. Hmm to uz jsem prave resila na pohotovosti a v patek u doktorky, ktera me pomalu sjela, ze nevi co mi na to rict, kdyz v krvi a moci nic neni. Ze mam dal srazet podle navodu. Ted to vypada dobre, stale drzelo 38,2 po cipku 37,2. Tak uvidime k ranu a dyztak holt opet pojedu k ranu na pohotovost. Uz jsem z toho uplne vyzdimana. Jinak pije, ji normalne.

lucie.edgar
Ukecaná baba ;) 2458 příspěvků 20 inzerátů 18.12.16 12:44

@nasepoupatko tak jak to vypadá?

nasepoupatko
Povídálka 33 příspěvků 18.12.16 16:42

@lucie.edgar děkuji za optání, ve tři opět 40,4 tak jsme vyrazili. Krevní obraz a jsme hospitalizovaný. Krevní obraz ok, jediný co máme zvýšenou sedimentaci. V devět nástup 39 (lítali jsme ještě na ORL) čípek a od desíti bez teploty dosud. Tak uvidíme co bude večer a v noci…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >